Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Asfalt plent tesisi örnek çed raporu

Konu, 'Çevresel Etki Değerlendirmesi' kısmında Tuğba Çivioğlu tarafından paylaşıldı.

1. Tuğba Çivioğlu

Tuğba Çivioğlu CMNet Üyesi

Arkadaşlar örnek ÇED raporu varsa göndere bilir misiniz? bir de yer seçimi için nasıl yerleri seçmeliyiz, osb mi yoksa herhangi bir yer olur mu

2. Uğur B.

Uğur B. CMNet Üyesi

site içerisindeki yayınlanmış olan ptdler ya da bakanlığın sayfasındaki çed raporları yetersiz mi geldi örnek olarak ?

3. Tuğba Çivioğlu

Tuğba Çivioğlu CMNet Üyesi

bi de sen göndereydin nolurdu :utan::D

Asfalt plent tesisi örnek çed raporu konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Konya k.- e., m. plent ve asfalt plenti ve çanakkale altın ptd

1. Konya kırma- eleme, mekanik plent ve asfalt plenti tesisi çevresel etki değerlendirme raporu 2. Çanakkale altın ocağı proje tanıtım dosyası http://rapidshare.com/files/444527911/canavsar_ced_ve_ptd.rar
  2. Asfalt Plent Tesisleri

Arkadaslar asfalt plent tesislerinde emisyon için hangfi parametreleri ölçtür meliyim?
  3. Asfalt Üretim Tesisi Emisyon ve İmisyon Ölçümü Hk.

Arkadaşlar danışmanlığını yaptığımız asfalt plent tesisi için emisyon ölçümleri yaptıracağız. Ölçüm yapılacak parametreler arasında; SO2 TAYİNİ NO,NO2,NOX TAYİNİ CO,O2,CO2 TAYİNİ HIZ VE DEBİ TAYİNİ İZOKİNETİK NUMUNE ALMA VE PARTİKÜL MADDE TAYİNİ NEM TAYİNİ iSLİLİK (SIVI YAKITLI SICAK SU KAZANI İÇİN) UÇUCU ORGANİK BİLEŞİK (VOC) bulunmakta olup bunun dışında stok alanları için Çökebilen toz vb....
  4. Asfalt Plent Tesisi Çed Kapsamındaki Yeri

Asfalt Plent Tesislerinin Çed kapsamındaki yeri nedir? Ek1 ve Ek2 de yerini bulamadım yardımcı olursanız sevinirim
  5. Kırma elemetesisi ve asfalt plent tesisi proses akım şeması

Merhaba arkadaşlar, Kırma eleme tesisi ve asfatl plent tesisi ile ilgili izin alanınız var mı bana proses akım şeması lazım. Yardımcı olabilecek varsa sevinrim. İyi çalışmalar.