Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Asidite

Konu, 'Çevre Mühendisliği Dersleri' kısmında siyah3434 tarafından paylaşıldı.

1. siyah3434

siyah3434 CMNet Üyesi

İçme suyularındaki asidite standartları mg CaCO3/L cinsinden hangi değerlerde olmalıdır çok acil bir cevap alabilirsem çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler

2. silinebilir üye

silinebilir üye CMNet Üyesi

tembel öğrenci olmasam bilirdim ama araştırmacı biriyim o yüzden araştırmam lazım :)

olmadı gidip hocaya sorarız.. yok mu bilen yahu yardımcı olsun arkadaşa

3. siyah3434

siyah3434 CMNet Üyesi

Yok site sadece kaderine terk edilmiş bence...........

4. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Ilgili yönetmeliği açıp bakmaya bile useniyorsunuz sonra site kaderine terk edilmiş diyorsunuz. Hakkınızda hayırlısı diyorum.

Hüseyin Özçelik bunu beğendi.
  5. siyah3434

siyah3434 CMNet Üyesi

arkadaşlar kendi çabalarım ile bulamadım ondan bi sordum, tatilde insan daha çok girmez mi internete vakit olur diye dedim. Beli daha önce bu konuda çalışması olan arkadaş olur diye..

6. silinebilir üye

silinebilir üye CMNet Üyesi

ahanda tartışma çıktı :) kesin bir fikir doğacak.. şaka bir yanada siteye laf atma hocam adminin elinde olan bişey değil üyeler aktifse aktifti site değilse adminler napsın sokaktan üye toplayacak değil ya xenforo gibi sağlam sistemi kurmuşlar bayada iyi geliştirmişler yani :)

vbulletinde bu kadar kadar sağlam sistem görmedim sağlam derken stabil olarak değil de kullanılabilirlik olarak..

neyse bu kadar yağ yeter @Fatih bey size :p

sonuç olarak üşenmeden araştıracaksın hocam yapacak bişey yok..

Fatih Özcan bunu beğendi.
Asidite konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Asidite Tayini

ASİDİTE TAYİNİ 1. DENEYİN AMACI Deney numunesinde farklı asidik türlerinin tespiti amaçlanmaktadır. 2. DENEYİN ANLAM VE ÖNEMİ Asidite, suyun bazı nötralize etme kapasitesinin bir ölçüsüdür. Doğal sular büyük ölçüde zayıf asitler içerirler. Zayıf asitlerin en önemlisi karbonik asittir. Karbonik asitin titrasyon eğrisi incelendiği zaman pH dönüm noktasına pH=8,2–8,3'den önce ulaşmadığı...
  2. Su kalitesi kontrolü asidite konusunda yardımm :(

acilen bir ödev yapmam gerekiyor (hem slayt hem word) internette de gerekli bilgileri bulamıyorum yardımcı olursanız sevinirim. saü / 3 / cevre mühendisliği