• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Asidite

Bilal47

Kayıtlı Kullanıcı
İçme suyularındaki asidite standartları mg CaCO3/L cinsinden hangi değerlerde olmalıdır çok acil bir cevap alabilirsem çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler

tembel öğrenci olmasam bilirdim ama araştırmacı biriyim o yüzden araştırmam lazım :)

olmadı gidip hocaya sorarız.. yok mu bilen yahu yardımcı olsun arkadaşa

arkadaşlar kendi çabalarım ile bulamadım ondan bi sordum, tatilde insan daha çok girmez mi internete vakit olur diye dedim. Beli daha önce bu konuda çalışması olan arkadaş olur diye..

ahanda tartışma çıktı :) kesin bir fikir doğacak.. şaka bir yanada siteye laf atma hocam adminin elinde olan bişey değil üyeler aktifse aktifti site değilse adminler napsın sokaktan üye toplayacak değil ya xenforo gibi sağlam sistemi kurmuşlar bayada iyi geliştirmişler yani :)

vbulletinde bu kadar kadar sağlam sistem görmedim sağlam derken stabil olarak değil de kullanılabilirlik olarak..

neyse bu kadar yağ yeter @Fatih bey size :p

sonuç olarak üşenmeden araştıracaksın hocam yapacak bişey yok..