Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Aşk yemini

Konu, 'Sinema ve Tiyatro' kısmında Ecem Erdinç tarafından paylaşıldı.

1. Ecem Erdinç

Ecem Erdinç CMNet Üyesi

Eki Görüntüle 11428

Vizyon tarihi : 13 Nisan 2012 (1s 44dk)
    Yönetmen : Michael Sucsy
    Oyuncular : Rachel McAdams, Channing Tatum
    Tür : Dram, Romantik

Yeni evlenmiş birbirine aşık bir çift olan Paige ve Leo bir gece arabada evlerine dönerlerken, bir trafik kazası geçirirler. İkisi de sağ kurtulur fakat Paige 5 sene boyunca komada kalır. Her gün sevgili karısının uyanmasını bekleyen Leo, Paige komadan çıktığında ciddi bir şok yaşar. Zira Paige, ağır bir hafıza kaybına uğramıştır ve kazadan önceki hayatına dair çok az şey hatırlamaktadır. Leo şimdi her şeye yeniden başlayarak Paige'in sevgisini yeniden kazanmaya, bütün hatıralarını beraber yaşadıkları anları geri getirmeye çalışacaktır... Senaristliğini ve yönetmenliğini yaptığı televizyon filmi Grey Gardens ile Altın Küre ve Emmy ödüllerini kucaklayan yönetmen Michael Sucsy'nin ilk uzun metrajlı sinema filmi olan romantik yapımın başrollerini genç aktörler Channing Tatumve Rachel McAdams paylaşıyor...

2. Yunus Topal

Yunus Topal CMNet Üyesi

insanların bu filme nasıl baktığı önemli çok ince düşünülmüş ve çok nadir insanların anlayabileceği esprileri olan ve mükemmel bir aşk hikayesini konu alan bir film herkese şiddetle öneririm!

Ecem Erdinç bunu beğendi.
  3. Ecem Erdinç

Ecem Erdinç CMNet Üyesi

Bence de kesinlikle izlenmesi gereken filmlerden biri ve gerçek hayattan alınmıştır

4. Yunus Topal

Yunus Topal CMNet Üyesi

size katılıyorum ve çok ğüzel filmler öneriyosunuz teşekkürler... bende paylaşsam sanırım kızmazsınız :)

5. Ecem Erdinç

Ecem Erdinç CMNet Üyesi

rica ederim:) tabiki de paylaşın her film başka dünyalara götürür bizleri:)

6. Yunus Topal

Yunus Topal CMNet Üyesi

sizlere katılıyorum . Umarım beğenirsiniz :D