Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Askerlik görevi

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Can Avşar tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

Askerlik görevim nedeni ile bir süre kadar sitemizde yer alamıcam.. Özellikle ilk 3 aylık bölümde..benim yetkili olduğum forum içerisinde hertürlü konudaki görüş istek ve düşüncelerinizi diğer yönetici arkadaşlarıma bildiriniz.. size yardımcı olucaklardır..

Özelliklede adaşım; Tarık Can'a yüklenebilirsiniz.. :)

12.12.2009 tarihiyle; DAĞ.KOMD.OKL.VE EĞT.MRK.K.LIĞI EĞİRDİR ISPARTA da vatani görevimi yerine getiricem..

Hepinize iyi günler dilerim..

2. Murat Erdem

Murat Erdem Genel Yönetici

Hayırlı Teskereler... Yabancı yere gitmiyorsun en azından..:)

3. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

sağolasın.. ıspartada okuduk bitti dedik ama bitmemiş ısparta maceramız :)

4. Erkan İnaç

Erkan İnaç CMNet Üyesi

şimdiden hayırlı tezkereler dilerim.asteğmen olarak mı gidiyosun?

5. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

evet astegmen olarak gidiyormuş. ye kürküm ye. niye özellikle bana yükleniyorlar onu anlayamadım adaşşş :confused::D gıcıklığın üstünde he:p

6. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

Teşekkür ederim ;) Asteg gidiyorum evet.. iyi mi kötü mü yrn birliğe teslimn olunca görücez :)

7. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

yüklenecekler tabi.. bi can askere gidiyosa diğer can buraya sahip çıkmalı öyle değilmi? :D

8. Murat Kafadar

Murat Kafadar CMNet Üyesi

ALLAH kolaylık versin :) Dileriz en iyi şekilde Temsil edersin.
    Hayırlı Teskereler Kardesim.

9. Erdem Akgül

Erdem Akgül CMNet Üyesi

can hayırlı olsun öncelikle.biraz önce foruma bişey yazmıştım fatih askerde diye sana sormuştum ama sen de asker olmuşsun.Hayrılı tezkereler şimdiden..

10. Seda Güney

Seda Güney CMNet Üyesi

Hayırlı teskereleeerrr :)

11. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

Yeni adresim, PİYADE OKULU TUZLA/İSTANBUL arkadaşlar.... 26 şubata kadar burdayım artık... Arkadaşlar yaklaşık 1 yıldır askerde olmam sebebiyle gelen msjlara cevap veremedim ve forumdan epey bi uzak kaldım.. ki halen kıbrıs lefkede karakol komutanlıgı yapmaktayım.. muhtemel terhis tarihim 16kasım 2010 tarihinde gözükmekte.. en kısa sürede tekrardan sizlerle olup, paylaşımlarıma devam edeceğim.. bana mesaj gönderen arkadaşlar elimde şuan dökümanlarım olmadıgı için cvp atmıyorum.. terhis tarihimden itibaren gerekli dökümanları size ulaştıracağım ;)

12. WalkMan

WalkMan CMNet Üyesi

Hayırlı Tezkereler. :)

13. Yasin Aslan

Yasin Aslan CMNet Üyesi

Hayrıllı teskereler kardeşim,

14. Murat Kafadar

Murat Kafadar CMNet Üyesi

MaşşAllah, Askerlik arkadasımıza engel olmuyor , İş aşkı bu olsa gerek , Hayırlı Teskereler ...

15. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Çabukca gel kardeşim. Hayırlı tezkereler..

16. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

adaş birşey kalmamış ya, hoşgelll :rolleyes: hayırlı teskereler kardeşimm:hasta:

17. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

herkese Türkiyeden merhaba :) askerlik görevimi tamamlayıp antalyaya döndüm... forumda yeniden olmak çok güzel.... yeni paylaşımlarla görüşmek üzere.....

18. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Sen geldiysen konuyu kilitliyorum:) Aramıza hoş geldin..

Askerlik görevi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Askerlik görevi

Arkadaşlar merhabalar, Askerlik görevim nedeni ile bir müddet aranızda olamayacağım. Bu yuzden bana gönderilen mesajlarda, e-maillerde aksamalar olabilir. Bu sebeple şimdiden cevaplanamayacak mesajlarınız için kusuruma bakmayın. Bu süre zarfında diğer yönetici arkadaşlarımla tüm sorunlarınızı paylaşabilirsiniz. Hepiniz kendinize iyi bakın..
  2. askerlik sonrası yeni bir işsiz katıldı bu kervana :)) merhabalar

merhaba arkadaşlar meslektaşlar: umarım herkes iyidir Allah sıhhat selamet iyi güzel işler ile vakit geçişrmeyi nasip etsin....:confused::rolleyes:
  3. Askerlik Kanunu değişti

TBMM Genel Kurulu'nda, Askerlik Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı kabul edildi. Kanuna göre, her yıl 1 Ocak-30 Haziran tarihleri arasında yapılan yoklama ile 1 Temmuz-31 Ekim tarihleri arasında yapılan son yoklama uygulamasına son verilecek. Lise veya dengi okullar ile fakülte ve yüksek okullarda öğrenim görenlerin askerlikleri 29 yaşını geçmemek üzere...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.