Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Atama Sonuçları

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında KaanDogukan tarafından paylaşıldı.

1. KaanDogukan

KaanDogukan Genel Yönetici

T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı atama sonuçları;

http://www.csb.gov.tr/gm/personel/index.php?Sayfa=haberlerdetay&Id=894

arkadaşlar atanan arkadaşlara hayırlı olsun... Yanlız söylemek istediğim birşey var, listedeki puanlara bakınca insanın içi kırılıyor.. İnşaat Mühendisi 72 puanla atanabiliyorken en düşük Çevre Mühendisi atama puanı 83-85 puanlarda... bu nasıl bir insafsızlıktır.. Neden bu kadar inşaat mühendisi istihdamı var da neden Çevre Mühendisi istihdamı yok.. atanan arkadaşlara bu kadar düşük puanlarla yer veriliyor.. gerçekten çok saçma buluyorum...

gül gökçek ve Melih Coşar bunu beğendi.
  2. Recep Harmandar

Recep Harmandar CMNet Üyesi

Erzuruma Memleketime gelen arkadaş Fatih Közen hiç yabancı gelmiyor bu isim :) Hayırlı olsun 81 küsürle atanmış arkadaş benim şuanki puanım umutlanayım mı :)

3. Meltem OSMANOĞLU

Meltem OSMANOĞLU CMNet Üyesi

evet atanan arkadaşlara hayırlı ugurlu olsun darısı bizlere diyouz..

Atama Sonuçları konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Atama bekleyen çevre mühendisleri verilen sözlerin tutulmasını istiyor

Bilindiği üzere AB Çevre faslı açılmış olmasına rağmen biz Çevre Mühendislerinin yüzü gülmemiştir.Bir çok mühendis arkadaşumudunu kamuya bağlamış atanmahayaliyleyaşamaktadır.2010-KPSS ye giren 6500 kişi bulunup şu ana kadar atanan sayısı yüz kişiyi bile bulmamıştır.Oysaki Sayın Bakan Veysel Eroğlu 2011 Genel seçimlerinden önce sosyal medyada ve birçok canlı yayın programında çevre mühendisleri...
  2. Çevre görevlisi atama işlemleri

merhaba, bir konuda kafam karıştı daha önceden cevaplanmış ise kusura bakmayın ama sorunuma çözüm olacak bir cevap bulamadığım için açıyorum bu başlığı.sorunum şu, çevre görevlisi olarak şu an çalıştığım tesiste çevre bilgi sisteminde görlüyrum. fakat ben kendi cevre iznı e- izin kısmına yani kendi kişisel sayfamda herhangı bır ıslem yapmadım. ne yapmam gerek. çalıştıgım tesıs kayıtlı ve...
  3. çevre görevlisi olarak atama işlemleri

merhaba ben sağlık müd.lüğüne bağlı çevre mühendisiyim. Aynı zamanda çevre görevlisiyim. Müdürlük bünyesinde ikinci bir çevre görevlisi olmadığından çevre yönetim birimi kuramadık. Ben de yine müdürlüğe bağlı bir hastanede çalışmaya başladım. Hastaneye kendimi çevre görevlisi olarak atama aşamaları nelerdir. yardımcı olursanız sevinirim. ben biraz araştırdım. cevre.cop.gov.tr adresinden giriş...
  4. VEKALET ATAMA SORUNU

Arkadaşlar merhaba; Firmaya vekalet atamaya çalıştığım vakit aşağıdaki sorun karsıma cıkıyor Konuyla ilgili yardımlarınızı bekliyorum
  5. Çevre Görevlisi Atama Bildirimi Hakkında

Aşağıdaki bent gereği çevre görevlisinin ayrılması durumunda çevre bakanlığına dilekçeyle bildirim yapmak zorunda mıyız? sistemden yaptığımız değişiklik bildirim sayılır mı? b) Çevre görevlisi belgesine sahip personelin firmadan ayrılması veya işe başlaması durumunda Bakanlığa on iş günü içerisinde haber vermekle,