Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Atamalar için destek

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Meltem OSMANOĞLU tarafından paylaşıldı.

1. Meltem OSMANOĞLU

Meltem OSMANOĞLU CMNet Üyesi

2. M. Çağrı Karabuğa

M. Çağrı Karabuğa CMNet Üyesi

3. Meltem OSMANOĞLU

evet arkadaşlar bakın 2 forumda paylaştım 50 kişi katılmış ne güzel herkese yayarsak gören katılır 10000 kısa sürede yakalarız. facebook twitere olan paylaşsın çevre müh olması şart değil katılan destek versin herkes

4. Serkan Kala

Serkan Kala CMNet Üyesi

500 kişi atandıktan sonra geriye kalan çevre mühendisleri ne olacak. herkes kendini düşünüyor.

muhendis63 bunu beğendi.
  5. Meltem OSMANOĞLU

serkan 2 yılda toplam 90 kişi bile zor atanırken biz bu sayıı artırmaya çalışıyoruz senin takıldıgım yere bak.
    lütfen ya :)

bi 100 alsında bi 200 alsında sonra diğerlerine sıra gelsin. gerçekci olalım

6. Elif Kütahya Önal

Elif Kütahya Önal CMNet Üyesi

7. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

8. Aybike Sarıçiçek

Aybike Sarıçiçek CMNet Üyesi

ve bir imza da benden :harika: umarım sesimizi duyurabiliriz..

Meltem OSMANOĞLU bunu beğendi.
  9. İrem Bengisu Erol

İrem Bengisu Erol CMNet Üyesi

destekliyorum tabi ki

10. M. Hayri Cüneydi

M. Hayri Cüneydi CMNet Üyesi

Bir destek de benden. :)

11. Cengiz Umutlu

Cengiz Umutlu CMNet Üyesi

İnşaallah sonuç alınabilir.. :harika:

12. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Konunun duyurulmaya ihtiyacı var, herkes destek vermeli.

13. Cansu Alikalfa

Cansu Alikalfa CMNet Üyesi

benden de bir imzaa :) inşallah faydası olur

14. Mahir Yakın

Mahir Yakın CMNet Üyesi

15. FatihYılmaz

FatihYılmaz CMNet Üyesi

16. Ümit Ant

Ümit Ant CMNet Üyesi

hep destek, tam destek.

17. Merve Yeşildağ

Merve Yeşildağ CMNet Üyesi

umarim duyulur sesimiz.

18. Murat Akyüz

Murat Akyüz CMNet Üyesi

Benden de bir imza.
    Bu çalışmanın başarıya ulaşacağını ihtimal vermemekle birlikte umarım başarıya ulaşır diyorum :)

Derya Efe bunu beğendi.
  19. bll_2081

bll_2081 CMNet Üyesi

20. Meltem OSMANOĞLU

Atamalar için destek konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Kpss atamalar

kasım 2009/ atamaları belli oldu arkadaşlar.. 11 KİŞİ ALIYORLAR.BUNUn 6 TANESİ DE İNGİLİZCE HAYIRLI OLSUN. ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANLIĞI MÜHENDİS( ANKARA Merkez) 3 KİŞİ(kpds b SEVİYESİ iNGİLİZCE) İLLER BANKASI GN.MD. MÜHENDİS( GAZİANTEP Taşra)1 KİŞİ KARAYOLLARI GN.MD. MÜHENDİS( ELAZIĞ Taşra) 1 KİŞİ KARAYOLLARI GN.MD. MÜHENDİS( KASTAMONU Taşra)1 KİŞİ MAKİNA VE KİMYA...
  2. yeni kurulacak ambalaj atıkları geri dönüşüm tesisleri için destek fonları

yeni kurulacak bir geri dönüşüm firması için paltform bant gibi araçları alırken hibe kredi desteği için neler yapmalıyız bilgisi olan varsa ????
  3. Atamalar..

merhabalar.. nezmandır bu sitedeki konuları takip edyodum ama şuana kadar üye olmayı düşünmedimm.. bu paylasımlarda söz sahibii olabilmek adına aranıza katılmak istedim.. ben çevre mühendisiym ve kpss ye girdim aranızda kpss ye giren varmı? ya da atamalar konusunda bi bilgisi olan ??
  4. Atamalar

Çevre ve Şehircilik bakanı olarak inşaat mühendisi atarsa bu hükümet gelen adamda otomatik olarak inşaat mühendislerini alacaktır. herhal şaşırdı bu yıl onlarıda istihdam etmedi. peki ÇEVRE MÜHENDİSLERİ suskunları mı oynayacaz yoksa hakkımızı mı arayacaz?
  5. Eda yüksel halk için bilim, halk için mühendislik, halk için mimarlik sempozyumu 14-15 aralik 2013

Halk İçin Bilim, Halk İçin Mühendislik Mimarlık Sempozyumunu yapmaktaki amacımız; ülkemizde sistemin, bilim ve tekniğe nasıl baktığını, nasıl uyguladığını, ne için kim için kullandığını gözler önüne sermek ve ortaya çıkan sonuçların ışığında “Halk İçin Bilim, Halk İçin Mühendislik Mimarlık” kavramının temel ilkelerini ortaya koymak ve bu gerçeğe göre verilecek mücadeleyi halkımızla birlikte...