• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Atatürk üniversitesi - hava kirliliği ve kontrolü ders notu

Nuri Kartal

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
SGS SUPERVİSE GÖZETME ETÜD KONTROL SERVİSLERİ A.Ş.
Arkadaşlar Erzurum Atatürk Üniversitesi Çevre Mühendisliği 3. sınıf öğrencisiyim. Derslerde anlatılan slaytları elimden geldiğince sizinle paylaşacağım. Mağlum özellikle Atatürk Üniversitesi öğrencileri olarak bazı derslerin notlarını zor temin ediyoruz ya da temin etsek bile bilgi paylaşımı yapmayalım çanı yükseltmeyelim diye bilgi saklanıyor. Bu sebeplerden dolayı elimde Çevre Mühendisliğine ait ne kadar döküman varsa ne kadar ders notu varsa sizlerle paylaşmayı düşünüyorum. Ayrıca bu sadece Atatürk Üniversitesi öğrencilerine yönelik değil aramıza yeni katılan öğrenci kardeşlerime de gerek derslerin de gerekse araştırdıkları konularda yardımcı olması ümidiyle..

Ekli dosyalar

• 1. HAVA KİRLİLİĞİ KONTROLÜ 2013.ppt
    4.4 MB · Görüntüleme: 723
Hanifi hocadan şartlı dersti hava kirliliğini beraber verdiler ilk dönem şimdi tek hanifi hoca veriyor dersi :)

:kptmya: son dönem almıştım ben öss sınavından bile daha stresliydi bu dersi vermek.

Şuan da aynen öyle hiçbir şey değişmedi. Biyoprosesi bile veririm diyorum ama havayı nasıl vereceğimi kara kara düşünüyorum

@Merve Akgül

Öyle bir ders görmedim. Hava kirliliği ve hava kirliliği kontrolü olarak gördük biz dersleri

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hava kirliliği kapsamında zaten gauss dağılım modeli vsden bahsediyordum ama okulların içerikleri falan değişik sanırım teşekkür ederim cevap verdiğiniz için.

@Merve Akgül

Dağılım modellerini gördük ama inanın çok hatırlamıyorum. Notlarımı kontrol edeyim bulursam iletirim sizlere

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Merhaba arkadaşlar ben de Şubat 2016'da Atatürk Üniversitesi'nden mezun oldum.Konu başlığını görünce eski notlara bakayım dedim, gaz kirleticilerin kontrolü ile ilgili bir slayt buldum. İnşallah faydası dokunur :)

Ekli dosyalar

• GAZ Kirleticilerin kontrolü 2015.ppt
    1.6 MB · Görüntüleme: 111
Sanırım hepsini yüklememişim ama hanefi hocanın notlarıydı. Bulursam yüklemesini yaparım.