Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Atatürk üniversitesi - hava kirliliği ve kontrolü ders notu

Konu, 'Çevre Mühendisliği Dersleri' kısmında Nuri Kartal tarafından paylaşıldı.

1. Nuri Kartal

Nuri Kartal CMNet Üyesi

Arkadaşlar Erzurum Atatürk Üniversitesi Çevre Mühendisliği 3. sınıf öğrencisiyim. Derslerde anlatılan slaytları elimden geldiğince sizinle paylaşacağım. Mağlum özellikle Atatürk Üniversitesi öğrencileri olarak bazı derslerin notlarını zor temin ediyoruz ya da temin etsek bile bilgi paylaşımı yapmayalım çanı yükseltmeyelim diye bilgi saklanıyor. Bu sebeplerden dolayı elimde Çevre Mühendisliğine ait ne kadar döküman varsa ne kadar ders notu varsa sizlerle paylaşmayı düşünüyorum. Ayrıca bu sadece Atatürk Üniversitesi öğrencilerine yönelik değil aramıza yeni katılan öğrenci kardeşlerime de gerek derslerin de gerekse araştırdıkları konularda yardımcı olması ümidiyle..

Ekli Dosyalar:

2. gülay

gülay CMNet Üyesi

Fatma Sezer Hocadan mı bunlar Hanifi Hocadan mı :D

Burak Dumlu ve Gülşah Hayden bunu beğendi.
  3. Nuri Kartal

Nuri Kartal CMNet Üyesi

Hanifi hocadan şartlı dersti hava kirliliğini beraber verdiler ilk dönem şimdi tek hanifi hoca veriyor dersi :)

4. gülay

gülay CMNet Üyesi

:kptmya: son dönem almıştım ben öss sınavından bile daha stresliydi bu dersi vermek.

5. Nuri Kartal

Nuri Kartal CMNet Üyesi

Şuan da aynen öyle hiçbir şey değişmedi. Biyoprosesi bile veririm diyorum ama havayı nasıl vereceğimi kara kara düşünüyorum

6. Tolga Şahin

Tolga Şahin CMNet Üyesi

Saolasın gardaş

7. Simge

Simge CMNet Üyesi

8. Nuri Kartal

Nuri Kartal CMNet Üyesi

Rica ederim Tolga :)

9. Merve Akgül

Merve Akgül CMNet Üyesi

@Nuri Kartal Hava kirleticileri dağılım modelleri ile de ilgili ders notunuz var mı?

10. Nuri Kartal

Nuri Kartal CMNet Üyesi

Öyle bir ders görmedim. Hava kirliliği ve hava kirliliği kontrolü olarak gördük biz dersleri

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

11. Merve Akgül

Merve Akgül CMNet Üyesi

Hava kirliliği kapsamında zaten gauss dağılım modeli vsden bahsediyordum ama okulların içerikleri falan değişik sanırım teşekkür ederim cevap verdiğiniz için.

12. Nuri Kartal

Nuri Kartal CMNet Üyesi

Dağılım modellerini gördük ama inanın çok hatırlamıyorum. Notlarımı kontrol edeyim bulursam iletirim sizlere

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Merve Akgül bunu beğendi.
  13. kilicsnm

kilicsnm CMNet Üyesi

Merhaba arkadaşlar ben de Şubat 2016'da Atatürk Üniversitesi'nden mezun oldum.Konu başlığını görünce eski notlara bakayım dedim, gaz kirleticilerin kontrolü ile ilgili bir slayt buldum. İnşallah faydası dokunur :)

Ekli Dosyalar:

Nuri Kartal ve Merve Akgül bunu beğendi.
  14. Merve Akgül

Merve Akgül CMNet Üyesi

kilicsnm bunu beğendi.
  15. kilicsnm

kilicsnm CMNet Üyesi

rica ederim, iyi çalışmalar, başarılar :)

16. Uğur B.

Uğur B. CMNet Üyesi

Hava dersine şuan hangi hoca giriyor okulda

Atatürk üniversitesi - hava kirliliği ve kontrolü ders notu konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Atatürk üniversitesi - su kirliliği notları

Su kirliliği slaytları. Arkadaşlar not olarak yardımcı olmak isterim. Eğer istediğiniz not varsa mesaj atarak ulaşın buraya ekleme yapayım..
  2. Atatürk üniversitesi - sayısal yöntemler ders notu

Ders notlarını paylaşmaya devam, Şimdilik 2 slayt ekledim. Devamı gelecek... Elime Geçen bir kaç not daha var onları da paylaşayım, vizeler yaklaştı belki yardımı olur.
  3. Atatürk üniversitesi - katı atık yönetimi ders notu

Katı Atık ders notları. En son olan bütün notların word e cevrilmiş hali baya zamanımı almıştı onu yapmak :)
  4. Atatürk üniversitesi - biyolojik prosesler ders notu

Arkadaşlar dün hocamdan rica minnet aldığım notları da ekleyeyim. 3. sınıfın şartlı derslerinden olan dersten elinizde fazlasıyla notun olması kardır ;)
  5. Deniz kirliliği ve kontrolü ders notu lazım

Deniz kirliliği ve kontrolü ders notları lazım acil lazımda hiç bir yerde bulamadım. yardımcı olursanız sevinirim