Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Atatürk üniversitesi iş sağlığı ve güvenliği önlisans programı

Konu, 'Eğitim Duyuruları' kısmında gülay tarafından paylaşıldı.

1. gülay

gülay CMNet Üyesi

2. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

C sınıfının B olması için bir avantaj sağlamıyormuş olsaydı iyiydi :)

3. gülay

gülay CMNet Üyesi

ben de onun için incelemiştim ama başkalarının işine yarar çıktı bu daha sevindirici :srnsml:

Şeyma Huyut Eyigün bunu beğendi.
  4. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Düşünce tarzınızdan dolayı tebrik ederim
    :)

5. gülay

gülay CMNet Üyesi

Faydalanıp da Allah razı olsun diyen olur belki ;)

6. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Ben diğer bölümlere bakıyorum aslında o yüzden Allah razı olsun :)

Mesela OSGB açmak için "Sağlık Kurumları İşletmeciliği Lisans Programı" işe yarar mı acaba?

7. gülay

gülay CMNet Üyesi

OSGB açanlara bir sormak lazım hangi nitelikler lazım diye

8. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Yani benim bildiğim bir iş güvenliği uzmanı bir iş yeri hekimi bir de sağlık memuru yeterli zannedersem ama malum yönetmelikler/gereksinimler çok değişiyor :) Hayal kuruyorum işte, neyse okumak güzeldi herhalde tekrar üniversiteye dönmek istedim

9. gülay

gülay CMNet Üyesi

2. üniversite için bölüm bakıyorum ben de ama ilgimi cezbeden ve çevre mühendisi olarak ilerde ihtiyacım olabilecek bir bölüm bulamadım önersi olan varsa sevinirim.

Tuğba Yeşil Ağca bunu beğendi.
  10. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

İşletme tek mantıklı olan bence.

11. gülay

gülay CMNet Üyesi

ne işime yarar?

12. A_K Özalp

A_K Özalp CMNet Üyesi

ben enerji sektöründe çalışmak istiyorum zaten makine bölümünde yüksek yapmak istiyorum okullar açılınca hocalarla da görüşeceğim bu konuda fakat aöf de düşünüyorum elektrik enerjisi üretimi diye bir bölüm varmış 2 yıllık sizce faydası olur mu? onun haricinde çalışma ekonomisine bakıyordum, şimdi isg varsa o da olabilir, önerilerinizi alabilir miyim :)

13. Nuri Ünal

Nuri Ünal CMNet Üyesi

Arkadaşlar ben bu sene üni sınavına girmedim kayıt yaptırabiliyormuyum ?

14. gülay

gülay CMNet Üyesi

Çalışma ekonomisi zor bir bölüm haberin olsun örgün eğitimde okuyan tanıdığım epey zorlandı açıktan nasıl olur bilemiyorum.Elektrik enerjisi üretimi benim de ilgimi çekti şimdi aöf mü?

Şeyma Huyut Eyigün bunu beğendi.
  15. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Günümüzde mühendislerden çok şey bekleniyor, sadece proje üretmek veya fikir satmaktan ziyade kendi fikrinizi hayta geçirebilmeniz ve sürekliliğini sağlayabilmeniz adına size yardımcı olacaktır. Bugün bence bir mühendis ekonomiyi/muhasebeyi bilmeli yorumlayabilmeli, ürettiği projenin fizibilitesini yapabilmeli, maliyet analizleri yapabilmeli, bir şirkette yönetici vasfı ile çalışırken insanları yönetebilmeli ve yönlendirebilmeli. İllaki bir mühendis bunları bir ölçüde yapabiliyordur ama işletme bence bunları bir veya bir kaç adım ileriye taşıyabilir diye düşünüyorum. Bilmiyorum varsa işletme yüksek yapan arkadaşlar görüşlerini paylaşırsa iyi olur.

16. gülay

gülay CMNet Üyesi

üni sınavına gerek yok 2. üni için mezun yada öğrenciysen kayıt yaptırılıyor.Lise mezunu arkadaşlar sınavla kayıt yaptırıyorlar

17. gülay

gülay CMNet Üyesi

Ama hiç de ilgimi çekmiyor aöf deki bölümler başarılı olamayabilirim bu sebepten

18. Nuri Ünal

Nuri Ünal CMNet Üyesi

Teşekkürler ben çevre teknikeriyim yanına bide iş sağlığı güvenliği teknik elemanı olalım bakalım :D allah razı olsun gülay hanım :D

19. gülay

gülay CMNet Üyesi

Benim kardeşim de çevre teknikeri kendisinin başvurusunu da ben yaptım.Hepiniz için hayırlı olur inşallah :)

20. Nuri Ünal

Nuri Ünal CMNet Üyesi

Belki İleride Sınav Hakkı Verirler :) Umutluyum

Atatürk üniversitesi iş sağlığı ve güvenliği önlisans programı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Atatürk Üniversitesi

ya Allah aşkına Atatürk Üniversitesi'nden kimse yok mu ya?:confused::(
  2. Atatürk üniversitesi - temodinamik ders notları

Arkadaşlar notları sizlerle buluşturmaya devam ediyorum :D
  3. Atatürk üniversitesi - su kirliliği notları

Su kirliliği slaytları. Arkadaşlar not olarak yardımcı olmak isterim. Eğer istediğiniz not varsa mesaj atarak ulaşın buraya ekleme yapayım..
  4. Atatürk üniversitesi - modelleme ders notları

Şuanlık elimde sadece göl modellemesine dair slayt var zamanım olduğunda defterleri taratarak daha çok ders notumu paylaşıma sunacağım..
  5. Atatürk üniversitesi - toksikoloji ders notları

2. sınıf dersleriyle paylaşımlara tam gaz devam..