Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Atatürk üniversitesi - katı atık yönetimi ders notu

Konu, 'Çevre Mühendisliği Dersleri' kısmında Nuri Kartal tarafından paylaşıldı.

1. Nuri Kartal

Nuri Kartal CMNet Üyesi

Katı Atık ders notları. En son olan bütün notların word e cevrilmiş hali baya zamanımı almıştı onu yapmak :)

Ekli Dosyalar:

2. MuhammedEsengun

MuhammedEsengun CMNet Üyesi

Geçmiş sınav soruları yokmu emine hocanın

3. HDevran

HDevran CMNet Üyesi

Üstad dosyalar açılmıyor bilginize

4. Nuri Kartal

Nuri Kartal CMNet Üyesi

Kardeşim sanırım sende pdf kurulu değil şimdi denedim açılıyor.

5. Hazal şeymaaa

Hazal şeymaaa CMNet Üyesi

6. Fatma Gül Es

Fatma Gül Es Genel Yönetici

9 tane dosya paylaşılmış; bunlar yetmiyor ve siz sorularını soruyorsunuz öyle mi? Hem de paylaşılan bu dokümanlar için bir teşekkür bile etmeden!
    Var tabii var, soruları da var. Hazır cevaplanmış, sınava girilmiş, 98,5 puan alınmış sınav kağıdı elimizde mevcut. (!)
    Başka bir arzunuz?

7. Nuri Kartal

Nuri Kartal CMNet Üyesi

Gerçekten soruları da vardı elimde ama şuan nerelerde bilmiyorum ben sadece notlarımı topladım döndüm @Fatma Gül Es . Ayrıca sana sonuna kadar katılıyorum yani 9 dosyaya çalışsa zaten o notu alır çünkü kolay ve anlaşılır bir ders

8. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

fatma hoca ve emıne hocanın soracağı sorular sabıttır. kontayner sorusuna kesınlıkle calıs 60 puan

Atatürk üniversitesi - katı atık yönetimi ders notu konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Atatürk üniversitesi - hava kirliliği ve kontrolü ders notu

Arkadaşlar Erzurum Atatürk Üniversitesi Çevre Mühendisliği 3. sınıf öğrencisiyim. Derslerde anlatılan slaytları elimden geldiğince sizinle paylaşacağım. Mağlum özellikle Atatürk Üniversitesi öğrencileri olarak bazı derslerin notlarını zor temin ediyoruz ya da temin etsek bile bilgi paylaşımı yapmayalım çanı yükseltmeyelim diye bilgi saklanıyor. Bu sebeplerden dolayı elimde Çevre Mühendisliğine...
  2. Atatürk üniversitesi - sayısal yöntemler ders notu

Ders notlarını paylaşmaya devam, Şimdilik 2 slayt ekledim. Devamı gelecek... Elime Geçen bir kaç not daha var onları da paylaşayım, vizeler yaklaştı belki yardımı olur.
  3. Atatürk üniversitesi - modelleme ders notları

Şuanlık elimde sadece göl modellemesine dair slayt var zamanım olduğunda defterleri taratarak daha çok ders notumu paylaşıma sunacağım..
  4. Atatürk üniversitesi - toksikoloji ders notları

2. sınıf dersleriyle paylaşımlara tam gaz devam..
  5. Atatürk üniversitesi - biyolojik prosesler ders notu

Arkadaşlar dün hocamdan rica minnet aldığım notları da ekleyeyim. 3. sınıfın şartlı derslerinden olan dersten elinizde fazlasıyla notun olması kardır ;)