Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ati projesi (paket arıtma sistemi)

Konu, 'Çevre Mühendisliği Dersleri' kısmında Sefa Kaç tarafından paylaşıldı.

1. Sefa Kaç

Sefa Kaç CMNet Üyesi

Arkadaşlar paket arıtma sisteminin akr kullanarak uygulanması olan bu olan projemi sizlerle paylaşıyorum özenle hazırlanmış olup özellikle sakarya üniversitesi çevre mühendisliğini okuyan arkadaşlar (4. sınıf son dönem) için bulunmaz bir fırsattır ara dosyası halinde sunduğum bu projede hem word dosyası içinde tasarımı ve ayrı bi klasörde ise çizimleri mevcuttur.
    ben bunları zamanında bulamadım kendim yaptım ama sizler için bi fırsat diye düşünüyorum ve yararlanmanız konusunda iyi bi kaynak olucaktır.

iyi çalışmalar.

Ekli Dosyalar:

Çiğdem Aksoy bunu beğendi.
  2. enesbay

enesbay CMNet Üyesi

bu çok iyi oldu teşekkürler .

3. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Fikir almak takıldığınız yerlerde yardımcı olması için faydalı bir döküman. Yoksa rakamları değiştirecekseniz sakın ha bulaşmayın :)

4. qrafiqer

qrafiqer CMNet Üyesi

Elinizde paket arıtma ile ilgili daha farklı dökümanlar mevcut ise paylaşabilirmisiniz?

5. ahmet cebir

ahmet cebir CMNet Üyesi

paket arıtma projesi hesaplama+çizim paylaşırsanız sevinirim acil Lazım !!!!!!!!!!!

Ati projesi (paket arıtma sistemi) konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Konserve Endüstrisi Arıtma Sistemi projesi

fikir edinilebilecek bir proje rapor örneği..
  2. Ati projesi ( kanalizasyon atıksuyu arıtma sbr sistemi)

SAKARYA ÜNİVERSİTESİ SON SINIF DERSİ PROJESİ:)) Kanalizasyon sistemine bağlı olmayan sitelerden kaynaklanacak evsel nitelikli atık suların arıtılması için düzenlenen ardışık kesikli biyoreaktör (SBR) esasına dayanan paket arıtma tesisi ünitelerinin tasarım ve işletme esasları ile ilgili olarak yapılan bu çalışmada; atık su özellikleri verildikten sonra arıtma verimine uygun olarak arıtma...
  3. Elinde örnek paket arıtma projesi olan varmıııı?yardım lütfennnn

Elinde hesaplamaları ve çizimleri olan paket arıtma projesi olan varsa paylaşırsanız çok sevinirimmm not alıcam projeden elimde sadece 1 tane örnek var onunlada çok yol alamadım:((
  4. Elinde örnek paket arıtma projesi olan var mı? yardım lütfen

Elinde hesaplamaları ve çizimleri olan paket arıtma projesi olan varsa paylaşırsanız çok sevinirimmm not alıcam projeden elimde sadece 1 tane örnek var onunlada çok yol alamadım:((
  5. Döner biyodisk paket arıtma sistemi

Merhabalar, Firmamızdan kaynaklanan evsel nitelikli atık suların arıtılması için 300 kişi kapasiteli paket arıtma sistemi yaptırmak istiyoruz. Arıtma yöntemi olarak pek yaygın olmayan ''Döner Biyodisk Sistemi'' ni tercih etmeyi düşünmekteyiz. Yaptığım araştırmalara göre sistemde blower ve difüzör bulunmamakta, havalandırma dönen disklerle sağlamakta ve bu sayede yıllık bakım ve elektrik...