Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Atık akümülatör geçici depolama izin belgesi

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Burak Bilen tarafından paylaşıldı.

1. Burak Bilen

Burak Bilen CMNet Üyesi

Arkadaşlar bu belgeyi yenilemek için işlem başlattım. Tümaküderden geçici belge geldi. Bunu il çevreye kargolayacağım galiba. Yanında da bir yazı yazılması gerekiyormuş. Bana şu süreci bilen varsa yazabilir mi rica etsem?

2. ilknur selçuk

ilknur selçuk CMNet Üyesi

Merhaba Burak. Şu anda ben de aynı süreçteyim belge yenilenmesi için başvuru yapacağım, dilekçeyi yazdım ekine ne koysam bilemedim. Yardımcı olursan çok sevinirim :)

Atık akümülatör geçici depolama izin belgesi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. tehlikeli atık geçici depolama alanı belgesi

Bu belgeyi almak için çevre orman'a bir dilekçe yazmak istiyorum. Kendim bir dilekçe hazırladım fakat bunu bir prosedürü varmıdır yada örnek dilekçesi diyeyim varsa paylaşırsanız sevinirim teşekkürler.
  2. Tehlikeli Atık Geçici Depolama

Merhabalar, Tehlikeli atık geri kazanım veya Tehlikeli atık geçici depolama lisansı almak istiyoruz.Bu ikisinden hangisini tercih etmek akılcı olur ? Gereken fiziki ve bakanlığın istediği şartlar nelerdir? Bu lisansı alan arkadaşlarımız varsa yardımlarını bekliyorum.. Teşekkür ederim şimdiden..
  3. Geçici atık depolama sahası

Arkadaşlar geçici atık depolama sahasında depolanacak olan tehlikeli atık ve atık yağlar için tehlikeli atık beyan sistemi kullanıcı adı ve parolası almak gereklimidir?
  4. Atık akümülatör geçici depolama izni

Atık Akümülatör Geçici Depolama İzni İçin Depolama sahasında kullanılacak atık kodları nelerdir?arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevinirim..Ayrıca Atık Akümülatör Geçici Depolama ile ilgili proje özeti ve iş akış şeması elimde yok...acilen lazım ...yardımlarınızı bekliyorum..
  5. Tehlikeli atık geçici depolama izni

elinde tehlikeli atık geçici depolama izni başvuru dilekçesi örneği varmı yada özel bir başvuru şartı varmıdır. ilk defa başvuracağım için detayını bilmiyorum