Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Atık ambalaj bilgi sistemine giremiyorum

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Melek Deniz tarafından paylaşıldı.

1. Melek Deniz

Melek Deniz CMNet Üyesi

arkadaşlar merhaba,
    atık ambalaj bilgi sistemine girmeye çalışıyorum fakat kullanıcı kodumu yazmaya izin vermiyor sistem şifreyi yazıyorum ama bir türlü kullanıcı kodunu yazamıyorum. bilgisi olan yada daha önce böyle bir durumla karşılaşan var mı?

2. Can Doğan

Can Doğan CMNet Üyesi

Bende bir sıkıntı yok Melek Hanım. Başka bilgisayardan girmeyi deneyin olmazsa il çevreyle görüşün.

3. Melek Deniz

Melek Deniz CMNet Üyesi

tamam can bey teşekkür ederim.

4. Gülin Ç.

Gülin Ç. CMNet Üyesi

Ben de Excel Ek 8 b tablosunu yükleyemiyorum , sistem hata veriyor .

Arkadaşlar direk bu bölümün bilgi işlemine bakan kişinin e-mail adresi mevcut mudur , yani problemi hemen çözümleyebilecek kişi kimdir ? Teşekkürler

5. Abdulkerim Doğam

Abdulkerim Doğam CMNet Üyesi

hülya çakır

0312 586 30 64
    hulya.cakir@csb.gov.tr

Gülin Ç. bunu beğendi.
Atık ambalaj bilgi sistemine giremiyorum konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Ambalaj atıkları toplama ayırma tesisleri ile ilğili sektörel bilgi

toplama ayırma tesislerine ait sektörel bilgi çevre orman müdürlüğünce istenmektedir elimde böyle bir evrak bulunan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim
  2. Çevre bilgi sistemine giriş zorunlu mu?

Kimyasalların envanteri ve kontrolü hakkında yönetmelik ve büyük endüstriyel kazaların kontrolü hakkında yönetmelik gereği, kimyasal madde üreten ve ithal eden firmalar Çevre bilgi sistemine giriş yapmaları gerekiyormuş. Peki firmada kimyasal madde yoksa ve kullanılmıyorsa yinede çevre bilgi sistemine kayıt ettirmek gerekiyormu? Eğer gerekiyorsa kimyasal madde seçilmeden mi kayıt edilecek?...
  3. Atık Ambalaj Sistemi- Çevre Bilgi Sistemi İşlemleri Hk.

[FONT=book antiqua]Arkadaşlar Atık Ambalaj Sistemiyle ilgili Çevre Bilgi Sistemi işlemleri şu şekildedir; [FONT=book antiqua]BELEDİYE İÇİN ATIK AMBALAJ SİSTEMİ; [FONT=book antiqua]http://online.cevre.gov.tr/ adresine giriş yapın. "Kayıt Başlangıç" tıklayarak "Belediye (Sadece Atık Ambalaj ve Belediye Atıkları Uygulamaları için)" seçimini yaparak kaydı tamamlayın ve...
  4. Toprak kirliliği bildirimlerinin çevre bilgi sistemine eklenmesi

Arkadaşlar, bildiğiniz gibi Toprak Kirliliğinin Kontrolü ve Noktasal Kaynaklı Kirlenmiş Sahalara Dair Yönetmelik altıncı ayda yürürlüğe girmektedir. Yönetmeliğe tabi tesisler, yönetmelik yürürlüğe girmesi ile beraber üç ay içinde bildirim yapmak durumundalar. Çevre Bilgi Sistemi'ne ilgili uygulama eklenmiş olup Çevre ve Şehircilik İl Müdürlükleri talebiniz durumunda uygulamayı firmaların...
  5. Atık ambalaj sistemine kayıt 06.12.2013

ATIK AMBALAJ SİSTEMİNE KAYIT 06.12.2013 PİYASAYA SÜREN-AMBALAJ ÜRETİCİSİ-TEDARİKÇİ ATIK AMBALAJ SİTEMİNE KAYIT 24.08.2011 tarihli ve 28035 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Ambalaj Atıklarının Kontrolü Yönetmeliğinin Tanımlar başlıklı 4.Maddesinde: Ambalaj atığı üreticisi: Ambalajlı ürünü kullanarak ambalaj atığının oluşmasına sebep olan gerçek veya tüzel kişileri, Piyasaya süren: Bir ürünü bu...