Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Atık ambalaj kutusu

Konu, 'Çevre ve Atık Yönetimi' kısmında Tuğba Cabi tarafından paylaşıldı.

1. Tuğba Cabi

Tuğba Cabi CMNet Üyesi

Ofislere ayrı ayrı cam,kağıt,plastik.. v.s. kutuları koymak istiyorum.Atık ambalaj kutularını temin edebileceğimiz yerler neresidir?Belediye veya çevko sanayilere bu konuda hizmet veriyormu?

2. gozdekirbas

gozdekirbas CMNet Üyesi

belediyelerin anlaşmalı firmaları var bu gibi ambalaj atıklarını toplayan. bu firmayı bulup isterseniz getireceklerdir.

3. Metin Koci

Metin Koci CMNet Üyesi

Belediyenizi ararsanız kağıt-cam-metal-plastik ambalaj atıklarınızı karışık olarak biriktireceğiniz(aynı kutu ve poşet içerisine) geri dönüşüm kutuları gönderecektir.Önce belediyeyi arayın derim ben çünkü firmalar bu konuyu es geçebiliyorlar bazen

Atık ambalaj kutusu konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Ambalaj Atık Üreticileri

Merhabalar, AAKY- MADDE 9 – (1) Ambalaj üreticileri, ç) Ek-4’te yer alan Ambalaj Üreticisi Müracaat Formunu, ürettikleri ambalajları müşterilerine satışı esnasında ambalaj kullanmaları halinde ise ayrıca Ek-5’te yer alan Piyasaya Süren Müracaat Formunu elektronik yazılım programı üzerinden doldurabilmek için kullanıcı kodu ve program erişim şifresi almakla yükümlüdür. MADDE 4 – (1) Bu...
  2. Atık kutusu istemeyen müdür

arkadaşlar, fabrikanın ofis bölümlerinde atık kutusunun çirkin durduğunu söyleyen bir müdürüm var, yardım.
  3. Floresan lamba atık kutusu örneği

Arkadaşlar floresan lamba atık kutusu için bir kutu yaptırmayı düşünüyorum elinizde örnekler varsa yardımcı olurmusunuz tşkrler.
  4. Atık ambalaj sistemi tatlar

Merhaba, TAT firması olarak atık ambalaj sisteminde 2013 yılı için Ek 7B bildirimi yaparken,lisanslı firmalardan gelen miktarların bildirimi için 'temin yöntemi' seçeneğinde hangi seçeneği işaretlemeliyim. Seçenekler arasında; Kaynakta Ayrı Toplama, İthalat , Sanayi, Getirme Merkezi, Havaalanı, Mücavir Alan Sınırdışı var.Yani 'Lisanslı Firma' seçeneği yok. Ya da lisanslı firmalardan...
  5. Ambalaj atık sistemi

Arkadaşlar merhaba;deneyimli meslektaşlarıma birşey danışmak istiyorum.Atık ambalaj sisteminde Ek7-C bildirimini yaptım fakat onaylanması için firmayı aradım ama gözükmüyor dediler.acaba nerde hata yapmış olabilirim.bu arada ilk kez bildirim yapıyorum