Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Atık ambalaj sistemi çevre müh. değişikliği

Konu, 'Geri Dönüşüm ve Yeniden Kullanım' kısmında Müge Eser tarafından paylaşıldı.

1. Müge Eser

Müge Eser CMNet Üyesi

Çevre Mühendisi olarak işe başladığım TAT firmasının Atık Ambalaj Sistemine giriş yaptığımda eski Çevre mühendisinin yerine kendimi nasıl atayabilrim.bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

2. Balaban Murat

Balaban Murat CMNet Üyesi

3. Müge Eser

Müge Eser CMNet Üyesi

Teşekkür ederim daha önce denediğimde (İşletme protokolünü yapmadığım için sanırım ) güncelleme gerçekleşmiyordu. İlginiz için tekrardan teşekkürler

4. Mustafa Eren Sabuncu

Mustafa Eren Sabuncu CMNet Üyesi

atık ambalaj sisteminde çevre görevlisini değiştirebilmek için e izin portalından protokol şartmı arkadaşlar ?

5. Müge Eser

Müge Eser CMNet Üyesi

Şart mı bilmiyorum ama günlerdir değiştiremiyordum. İşletme protokolünden kendimi ekleyip eski mühendis arkadaşı sildim artık atık ambalaj sisteminde ben görünüyorum

6. Mustafa Eren Sabuncu

Mustafa Eren Sabuncu CMNet Üyesi

banada sadece bir dilekçeyle işe giriş bildirgesini il çevreye ulaştırman yeterli dediler ama şuan kafam karıştı .Ama söz konusu değişmeme durumu bendede var.

7. Müge Eser

Müge Eser CMNet Üyesi

İşletme protokolü işlemlerinin sonunda işe giriş bildirgemi mobil imza ile yükledim ben de. Daha bilgisi olan birinin açıklamasını bekleyin isterseniz . Ben de kesin öyle yapılır diyemiyorum maalesef.

Atık ambalaj sistemi çevre müh. değişikliği konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Atık Ambalaj Sistemi- Çevre Bilgi Sistemi İşlemleri Hk.

[FONT=book antiqua]Arkadaşlar Atık Ambalaj Sistemiyle ilgili Çevre Bilgi Sistemi işlemleri şu şekildedir; [FONT=book antiqua]BELEDİYE İÇİN ATIK AMBALAJ SİSTEMİ; [FONT=book antiqua]http://online.cevre.gov.tr/ adresine giriş yapın. "Kayıt Başlangıç" tıklayarak "Belediye (Sadece Atık Ambalaj ve Belediye Atıkları Uygulamaları için)" seçimini yaparak kaydı tamamlayın ve...
  2. Atık beyan sistemi ve çevre bilgi sistemi

iyi çalışmalar.çevre bilgi sistemi ve atık beyanı için kullanıcı kodu ve şifresi almamıza ragmen firmanın girişi yapıldıgı zaman atık beyan formları çıkmamaktadır ne yapmamız gerekir.?
  3. Atık ambalaj sistemi tatlar

Merhaba, TAT firması olarak atık ambalaj sisteminde 2013 yılı için Ek 7B bildirimi yaparken,lisanslı firmalardan gelen miktarların bildirimi için 'temin yöntemi' seçeneğinde hangi seçeneği işaretlemeliyim. Seçenekler arasında; Kaynakta Ayrı Toplama, İthalat , Sanayi, Getirme Merkezi, Havaalanı, Mücavir Alan Sınırdışı var.Yani 'Lisanslı Firma' seçeneği yok. Ya da lisanslı firmalardan...
  4. Atık ambalaj sistemi ek 5-d

Firmamız hem ihracat yapmakta hem de yurtiçi piyasasına ürün vermektedir. Atık ambalaj beyan sisteminde EK 5-D formunda "satın alınan ambalaj miktarı" hanesine, X firmasından aldığımız ambalaj miktarını mı, yoksa bu firmadan aldığımız miktarın sadece yurtiçinde piyasaya sürdüğümüz kısmını mı yazacağız?
  5. Atık ambalaj sistemi ek-8

Merhaba Arkadaşlar; İşletmemizde Kağıt atık geri kazanım tesisi mevcut olup atık ambalaj sisteminden EK-8 bildirimlerini yapmam gerekiyor. Bunun iç Ek-8 doldurma kılavuzu gibi belge mevcut mudur ? Yardımcı olursanız sevinirim.