Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Atık ambalaj sistemi firma güncelleme

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında Can Doğan tarafından paylaşıldı.

1. Can Doğan

Can Doğan CMNet Üyesi

Herkese kolay gelsin Tat olarak lisansımız yarın bitecek bu sebepten GFB aldık atık ambalaj sisteminde aldığımız GFB yi sisteme nasıl girebilirim firma güncelle butonundan firma lisansları bölümüne tıklıyorum gereken bölümleri dolduruyorum ama ilerle veya kaydet butonu göremiyorum firma güncellemesi yapan arkadaşlar yardımcı olabilirler mi?

Atık ambalaj sistemi firma güncelleme konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Atık Ambalaj Sistemi

arkadaşlar kolay gelsin, atık ambalaj sistemine girebileniniz varmı? sisteme giriş yapabiliyoruz fakat ek-8b girişlerini yapamıyoruz
  2. Atık Ambalaj Sistemi- Çevre Bilgi Sistemi İşlemleri Hk.

[FONT=book antiqua]Arkadaşlar Atık Ambalaj Sistemiyle ilgili Çevre Bilgi Sistemi işlemleri şu şekildedir; [FONT=book antiqua]BELEDİYE İÇİN ATIK AMBALAJ SİSTEMİ; [FONT=book antiqua]http://online.cevre.gov.tr/ adresine giriş yapın. "Kayıt Başlangıç" tıklayarak "Belediye (Sadece Atık Ambalaj ve Belediye Atıkları Uygulamaları için)" seçimini yaparak kaydı tamamlayın ve...
  3. Ambalaj atık sistemi

bakanlığın ambalaj atıkları sistemine bugün giriş yapamıyorum. benden başka sorun yaşayan var mı?
  4. Ambalaj atık sistemi

Arkadaşlar kolay gelsin ambalaj atık sisteminde ek 7b den yapılan ve sizin girdiğiniz ambalaj atıklarını geri kendi firmanızda ne kadarını geri dönüşüme gönderip, gönderdiğiniz miktarı ek 7c'den kendi firma adınıza çıkış yapıp ek 8b'de onayla butonu çıkıyordu ve bu miktarı onayladıktan sonra aynı miktar ek7b'ye sistem tekrar atıyordu. Bugun İl Çevre Müdürlüğü ile görüştüm ve sistemde sıkıntı...
  5. Atık ambalaj sistemi ek 5-d

Firmamız hem ihracat yapmakta hem de yurtiçi piyasasına ürün vermektedir. Atık ambalaj beyan sisteminde EK 5-D formunda "satın alınan ambalaj miktarı" hanesine, X firmasından aldığımız ambalaj miktarını mı, yoksa bu firmadan aldığımız miktarın sadece yurtiçinde piyasaya sürdüğümüz kısmını mı yazacağız?