• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Atık ambalaj sistemi revizyonu hk.

A. Kapdı

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Atık Avcıları Geri Dönüşüm
Merhabalar Arkadaşlar,

Atık Ambalaj Sistemi nihayet revize ediliyor.

Bilgilerinize.

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

ben sisteme girdim ancak belediye ile yaptığım sözleşme haliyle gözükmüyor il müdürlüğü ile görüştüm sen yükleyeceksin dedi öyle bir buton yok zaten

Belediye için bana da benim yükleyeceğimi söylediler hergün zaten sistemde bişeyler oluyor anlamıyorum.

Yönetim planları yapmakla mükellef olan belediyeler oldukları için, mevcut ve bundan sonra hazırlanacak yeni yönetim planları; ilgili belediyenin online çevresinden açılan ambalaj bilgi sistemi üzerinden yapılacak.

Normalde öyle olmalı fakat belediyelerin şifreleri bizde mevcut olduğu için topu bize atıcaklar.Ben şimdiye kadar sisteme birşey yüklediklerini görmedim.

arkadaşlar kılavuz kısmında piyasaya süren ile ilgili bilgileri buluyorum sadece. Çevre ve şehircilik İl müdürlüğünde hayır EK7-8 de var diyor. Klavuz bölümünde EK7-8 Görünen varsa bu dosyaları paylaşabilir mi ?

Arkadaşlar belediye ile birlikte atık yönetim planını hazırlayıp sisteme yükledik.Paydaş onayları ve il müdürlüğü onayı deyip yolladık.Ama bizim lisanslı firmanın sayfasına yönetim planı filan gelmedi onayla diye neden olabilir acaba bir fikri olan var mı?

Arkadaşlar Hülya yada Aylin hanıma ulaşabilen var mı sadece e mail'lere cevap veriyorlar.Ambalaj bilgi sistemi açılıyor fakat içinde ki Tat, gdt, lisanslı firma gibi firma türleri açılmıyor bir fikri olan var mı?