• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Atık ambalaj sistemi revizyonu hk.

A. Kapdı

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Atık Avcıları Geri Dönüşüm
Merhabalar Arkadaşlar,

Atık Ambalaj Sistemi nihayet revize ediliyor.

Bilgilerinize.

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

@Gülin Ç. galiba. tam bilmedikleri için bana şöyle dediler. o butonu belediyeler kullandığı için yeni sistem açılacakmış.

zaten yazıda talep edilecektir. diyor

arkadaşlar yazıda şöyle bir ibare var. 8C bildiriminde tesisten çıkan nihai ürün olmayan ambalaj atıklarının satışının yapıldığı işletmelerin online.cevre.gov.tr sisteminde kayıt altına alması gerekmektedir. bu ne demek?

@Evrem Yeşil
Yani GDT örneğin granür satıyor x firmaya , onun da kayıtlı olması gerek diyor .Bence bunlar açıklamalı olarak anlatılacaktır bir eğitim veya sunumla gibi düşünmekteyim :)

Arkadaşlar merhabalar,
Bugün il müdürlüğümüze gittim, online.cevre.gov.tr'den ek bildiri formu aldım. Atık bilgi sistemi henüz ek bildiri formunda görülmediği için, Atık ambalaj sistemim açık olmasına rağmen "onu işaretle biz yeni sistem(atik bilgi sistemi) için talep ettiğini anlarız dediler. 17 aralık'a kadar hiçbir işlem yapılamayacakmış malesef. Henüz il müdürlüklerinin bile sistemi aktif edilmemiş.

Bilgilerinize.

Çok saçma bir işlem yapılmış. yıl sonu sonuçta ve herseyın son bulacagı kısım. 20 günde biz neyi nasıl halledecez? Daha il müdürlükleri bile olaydan bir haber.

Dün atikambalaj.csb.gov.tr adresinden eski şifremle şans eseri girdim yaptığım bildirimler yarım kalan kasım bildirimlerim gözüküyordu dün il müdürlüğüne gidip başvuru yaptım ambalaj bilgi sisteminin açılması için bugün hiçbi sistemi açamıyorum saygılar :)

bende de hata veriyor hata sayfa hiç açılmıyor

ONLİNE ÇEVREDE ambalaj bilgi sistemi açılmış. bunun içinde ayrı bir dilekçe mi verilecek acaba?

@Evrem Yeşil

Ek uygulama formunda atık bilgi sistemi işaretlenerek il müdürlüğüne bu dilekçe ile müracat edilecek. online cevrede atık bilgi sistemi açıldıktan sonra bildirimlerimizi buradan yapacağız