• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Atık ambalaj sistemi revizyonu hk.

A. Kapdı

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Atık Avcıları Geri Dönüşüm
Merhabalar Arkadaşlar,

Atık Ambalaj Sistemi nihayet revize ediliyor.

Bilgilerinize.

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

@MeryeM Mutlu @Olgaç Sürmelihindi
Program kullanıcılarından
ekonomik işletmeler, yetkilendirilmiş kuruluşlar ve havaalanları yeni programa
atikambalaj.csb.gov.tr adresinden kullanmakta oldukları kullanıcı kod ve şifreleriyle giriş
yapabilecektir.
İl müdürlükleri, belediyeler ve belediye birlikleri online.cevre.gov.tr
adresinden kullanmakta oldukları kullanıcı kod ve şifreleriyle giriş yapabilecektir.
Lisanslı işletmeler ise il müdürlüğünden online.cevre.gov.tr adresinden “ambalaj bilgi sistemi” nin
açılmasını talep ederek online.cevre.gov.tr adresi için kullandıkları kod ve şifreleriyle
programa erişim sağlayabileceklerdir.

Ben formu salı günü bakanlığa verdim ve şuan atikambalaj.csb.gov.tr den eski kullanıcı adım ve şifrem ile giriş yapabiliyorum.. (atık ambalaj sisteminde kullandığım kullanıcı adı ve şifre) beyanları da doldurup gönderebiliyorum

formu ben de salı verdim. atikambalaj.csb.gov.tr ye eski ad ve şifre ile giriyorum eski bildirimler var ama bildirim doldurma yeri yok,yada göremiyorum.....

giriş paneli kısmında aylara ve yıllara göre yaptığınız veya yapmanız gereken bildirimler gözüküyor. firma bildirimleri başlığı altında. bildirim yapacağınız ayı seçip ordan ekleyebiliyorsunuz @MeryeM Mutlu