• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Atık ambalaj sistemi yenileme

Dilaraa

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
isg
arkadaşlar sistem ne zaman açılır bilgisi olan var mı ? atık ambalaj sistemine giriş yapılmıyor hala

Merhaba arkadaşlar ben yeni üye oldum su ürünleri işleme paketleme tesisinde çalışıyorum su ürünleri mühendisiyim. çevre görevlisi belgem var. atık su sistemimiz kanalizasyona bağlı, belediye ile ambalaj atıklarını toplaması ile ilgili anlaşmamız var, ben yinede çevre il müdürlüğünden çevre bilgi sistemi kullanım başvurusu yapmam gerekir mi? şubat sonuna kadar piyasaya sattığımız ambalajlı malların bildirimini yapmam gerekir mi ?
iyi çalışmalar arkadaşlar

@Ramazan Karabıyık

Bence Çevre Danışmanlık Firması ile anlaşmalısın Çevre Görevlisi belgesi almış olman başlı başına hat zaten !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@Ramazan Karabıyık

Çevre Danışmanlık Firması ile anlaşmalısınız, Sizin Çevre Görevlisi Belgesi almış olmanız başlı başına bir hata zaten daha fazla devam ettirmeyin !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!