• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Atık ambalaj sistemi

Mustafa Demir

Kayıtlı Kullanıcı
TAT ve Ambalaj gdt lerinde çalışanlar için yazıyorum.
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
den bildirim yapabilen varmı acaba? Ek 7B'yi doldurmaya çalışırken kaynakta ayırma seçtikten sonra kimden alındı kısmına belediyenin adını giriyorum ancak sanırım bulması gerekiyor ve bulamıyor sistemde değişiklik yapılmış. benimle aynı sorunu yaşayan varmı?
TAT'da çalışan arkadaşlardan haber bekliyorum. :)

benim danışmanlığını yaptığım tesis geçen yıl ki beyanda ambalaj atık beyanı yapmış ve belgelendirme için çeşitli miktarlar ortaya çıkmış fakat bu yapılan beyan yanlış çünkü ilgili tesisin bütün atıkları kontamine atık katgorisinde ve tehlikeli atık olarak bertarafaı söz konusu ben bu yanlışlığı nasıl düzeltebilirm . çünkü yeni beyanım ile çok farklılık gösterecek .

önceki beyanlarda bu atıklar ayrı kategori olarak girilemiyordu zaten.yine siz çevre il e bir sorun.benim bilgim bu yönde.yani geçmiş yıllarda bunlar belgelendirmeden muaf tutulmuyordu.şimdi muaf tutuluyor.

@kurbantuncay
2011 yılı verilerini girmek için kullanıcı adı ve şifrenin altından 2011 mi 2012 yılını mı gireceğiz, kesin bilen yok mu, eğer 2012 girmeyeceksek 2012 yılını neden koymuşlar???

piyasa süren bildiirmi yapıyorsan 2012 olmalı çünkü zaten 2012 de 2011 de aldığın ve piyasaya sürdüğünü bildirirsin. ama tat firmasıysan ki kurban arkadaşımız onu söyledi. 2011 yılında topladığın malzemelerin girişini yapacaksan 2011 i seçmen gerekir.

Bu arada ufak bir hatırlatma:
Gireceğiniz bilgileri girip kaydet ve devam et demeniz yeterli, diğerlerini boş bırakın ve boş bıraktıklarınızı kaydet demenize gerek yok...
İyi çalışmalar...