• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Atık ambalaj sistemine giriş hk.

A. Kapdı

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Atık Avcıları Geri Dönüşüm
Arkadaşlar Merhabalar,
Atık ambalaj sistemine excel formatında bildiri hazırlayıp yükledim fakat şöyle bir problemle karşılaştım. Bildirim doldur/Ek-7B'den ilgili ay seçtiğimde miktar, gerçekteki miktardan tam tamına 2 kat fazla görülüyor yani sisteme aynı dosya çift girilmiş gibi görülüyor (isimler ve miktarlar hep çift)
Bu sorunu nasıl çözebilirim, hepsini silip yeniden girmeyi deneyecektim fakat tek tek siliniyor sanırım.
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

8-b yi kullandınız mı hiç veya kullanıyormusunuz

şöyle bir şeyde olabilir. kendi sistemine yani ek 8-b ye malzeme gönderdiysen bu durum olabiliyor 7-b den tıklarken ikikere sanki giriş olmuş gibi oluyor onu önce ek-b yi yapman daha sonra ek7-b ye geçsen bu sorun olmaz.

@Ali Kapdi
Bazen sistemden kaynakli hata olabiliyor. Bir de excel formatini yuklerken de hata veriyor. Exceli bir daha doldurup tekrar yukleyin ya da tek tek manuel girin

@Olgaç Sürmelihindi
Birde lisansli firmalardan aldığınız atıkları hem karşı firma girip siz onayladiktan sonra ecxele siz de girerseniz çift gorunme de olur