Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Atık beyan sistemi ve çevre bilgi sistemi

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında radres tarafından paylaşıldı.

1. radres

radres CMNet Üyesi

iyi çalışmalar.çevre bilgi sistemi ve atık beyanı için kullanıcı kodu ve şifresi almamıza ragmen firmanın girişi yapıldıgı zaman atık beyan formları çıkmamaktadır ne yapmamız gerekir.?

2. Sevil Eryılmaz

Sevil Eryılmaz CMNet Üyesi

Atık beyan sistemi şuan kapalı 2012 bildirimlerini yapmak üzere yakın bir sürede açılacaktır.

hatta şu an açılmış bildirim yapabilirsiniz :)

serdaralkan bunu beğendi.
  3. Ali Şimşek

Ali Şimşek CMNet Üyesi

!!! ÖNEMLİ DUYURU !!!
    ÇEVRE YÖNETİMİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜNÜN ALDIĞI KARAR DOĞRULTUSUNDA DANIŞMAN FİRMALAR SÖZLEŞME İMZALADIĞI TESİS/İŞLETMELERİN BİLDİRİMLERİNİ VEYA GÜNCELLEMELERİNİ TESİSİN KENDİSİNE AİT KULLANICI ADI VE ŞİFRESİ İLE YAPACAKLARDIR.

EĞER TESİS KULLANICI ADINI VEYA ŞİFRESİNİ UNUTMUŞ İSE BAKANLIKTAN KULLANICI ADI VE ŞİFRE TALEBİNDE BULUNABİLİRLER.

DANIŞMAN FİRMA KENDİ KULLANICIYLA GİRİŞ YAPTIĞINDA SADECE KENDİ DANIŞMAN FİRMASINA AİT FİRMA/TESİS BİLGİLERİNİ VE E-ÇEVRE İZİNLERİ YAZILIMINDA ANLAŞMA YAPTIĞI İŞLETMELERİN(FİRMA) BİLGİLERİNİ GÜNCELLEYEBİLECEKLERDİR.

BUNUN İÇİN FİRMA İŞLEMLERİ >> FİRMA BİLGİLERİ GÜNCELLE MENÜSÜNÜ KULLANABİLİRSİNİZ.

TESİS KAYDI YAPARKEN UYGULAMALARDAN E-ÇEVRE İZİNLERİNİ SEÇEREK TESİSİN E-ÇEVRE YAZILIMINDA GÖRÜNTÜLENMESİNİ SAĞLAYABİLİRSİNİZ.

EĞER KAYDETMEYE ÇALIŞTIĞINIS TESİS/İŞLETME ONAYLI TESİSLER LİSTESİNDE MEVCUTSA LÜTFEN YENİ KAYIT YAPMAYINIZ, MEVCUT TESİS İÇİN İL MÜDÜRLÜĞÜNDEN YETKİ TALEBİNDE BULUNUNUZ.

TESİS KAYITLARINA ULAŞILABİLMESİ İÇİN İL MÜDÜRLÜKLERİ TARAFINDAN MUTLAKA ONAY ALINMASI GEREKMEKTEDİR.

Burada ne denmek istenmiş 10 kere okumama rağmen kesin bir sonuca ulaşamadım..Özellikle 1. ve 3. cümle.

4. tesisinizi danışman firma olarak kaydetdiniz Sedat Azizoğlu ile görüşümenzide fayda var.

Recep Harmandar bunu beğendi.
  5. Ali Şimşek

Ali Şimşek CMNet Üyesi

Sayfa açılır açılmaz bu uyarı geldi. herhangi bir kayıt yapmadım ama?

6. Ali Şimşek

Ali Şimşek CMNet Üyesi

Bildirim yapan var mı peki?

7. Alper Bilgin

Alper Bilgin CMNet Üyesi

Bu kullanıcıyı actıran ya da fırmayı kaydeden arkadas yanlıs ıslem yapmıs. Danısman Fırmamısınız kutucu ısaretlenmıs ve kullanıcı da danısman fırma kullanıcısı tıpınde acılmıs. Kullanıcı adını bana maıl olarak atarsanız yardımcı olayım.

8. Ali Şimşek

Ali Şimşek CMNet Üyesi

Çok teşekkür ederim Alper Bey .

9. Alper Bilgin

Alper Bilgin CMNet Üyesi

rica ederim

Atık beyan sistemi ve çevre bilgi sistemi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Atık Beyan Sistemi

Merhaba Arkadaşlar; Danışmanlığını yapmış olduğum işletmelerin beyanlarını yapmak için sisteme girmeye çalışıyorum. Sistemde sorun var herhalde. Bilgi için Bakanlığı arıyorum telefonda herkes birbaşkasına yönlendiriyor :). Nihai kişiye ulaşıyorum o kişide yerinde olmuyor. Benim gibi sistem sorunuyla karşılaşan var mı? Teşekkürler...
  2. Atık Ambalaj Sistemi- Çevre Bilgi Sistemi İşlemleri Hk.

[FONT=book antiqua]Arkadaşlar Atık Ambalaj Sistemiyle ilgili Çevre Bilgi Sistemi işlemleri şu şekildedir; [FONT=book antiqua]BELEDİYE İÇİN ATIK AMBALAJ SİSTEMİ; [FONT=book antiqua]http://online.cevre.gov.tr/ adresine giriş yapın. "Kayıt Başlangıç" tıklayarak "Belediye (Sadece Atık Ambalaj ve Belediye Atıkları Uygulamaları için)" seçimini yaparak kaydı tamamlayın ve...
  3. Çevre bilgi sistemindeki güvenlik bilgi formu bildirim sistemi

Arkadaşlar ÇBS de ki Güvenlik bilgi formu bildirim sistemine hangi kimyasalların MSDS bilgilerini yüklememiz gerekiyor.( üretilen tehlikeli özellikli kimyasallar mı? yoksa tesiste kullanılan bütün kimyasalların mı ? sadece tehlikeli özellikleri olan kimyasallar mı ? ithal edilen kimyasallar mı? ) Yardımcı olursanız çok sevinirim.
  4. Çevre bilgi sistemi üzerinden, atıksu arıtma tesisleri bilgi sistemi (aat) sekmesi

Çevre Bilgi Sistemi üzerinden, Atıksu Arıtma Tesisleri Bilgi Sistemi (AAT) sekmesine, Atıksu arıtma bilgilerini, Atıksu giriş ve çıkış özelliklerini BÜTÜN FİRMALAR GİRMEK ZORUNDA MI?
  5. Atık beyan sistemi

Arkadaşlar Merhaba, Atık beyan sistemi hakkında bilgisi olan var mı 2013 atık beyan bildirimlerinizi yapmaya başladınız mı? Bu konu hakkında bilgilendirme yapabilirseniz çok sevinirim.