Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Atık Beyan Sistemi

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Ahmet Doğanay tarafından paylaşıldı.

1. Ahmet Doğanay

Ahmet Doğanay CMNet Üyesi

Merhaba Arkadaşlar; Danışmanlığını yapmış olduğum işletmelerin beyanlarını yapmak için sisteme girmeye çalışıyorum. Sistemde sorun var herhalde. Bilgi için Bakanlığı arıyorum telefonda herkes birbaşkasına yönlendiriyor :). Nihai kişiye ulaşıyorum o kişide yerinde olmuyor.

Benim gibi sistem sorunuyla karşılaşan var mı?

Teşekkürler...

2. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

Atık beyan sistemi derken çevre bilgi sisteminden bahsediyorsunuz sanırım. Herhangibir sıkıntı mevcut değil. 3-4 tesisin beyanını yaptım. Herhangibir sıkıntı yaşamadım. Geçen seneden tek fark linkinin değişmesi ve tesis bilgilerinin güncellenmesi isteniyor. Akabinde atık beyan formları açılıyor.

Tam olarak nerede problem yaşıyorsanız yazın, yardımcı olmaya çalışalım..

3. Ahmet Doğanay

Evet ÇBS'den bahsediyorum Can bey;

Firma bilgilerini güncelledim. Sonrasında Atık Beyan Formu linki görünüyor. Ama linke tıkladığımda form açılmıyor. bu aşamada sorun yaşıyorum...

4. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Farklı bir bilgisayarda giriş yapmanızı tavsiye ediyorum.

5. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

Hata sayfası mı veriyor yoksa donup kalıyor mu?

Ya tarayıcınız uygun güncellemede değildir, ya da yoğun kullanım zamanlarında sisteme giriş yapmaya çalışıyorsunuzdur. Tahminimce bu 2 problemden biridir.

6. Ahmet Doğanay

olabilir. farklı bir bilgisayarda denedim yine aynı sorun yaşanıyor.

yoğunluktan dolayı olsa? --> yaklaşık 1 aydır girmeye çalışıyorum ??

7. Ahmet Doğanay

Ayrıca; PCB Envanteri kısmına girebiliyorum --> tarayıcıda sorun olsa burayada giremezdim ??

8. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

Dediğim gibi sistemden kaynaklı size özel bir problem olduğunu düşünmüyorum. Başka bir pc de deneyin. Mümkünse de başka bir ağ da deneyin problem çözülecektir.

Atık Beyan Sistemi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Tehlikeli Atık Beyan Sistemi

[FONT=Verdana]Atık Yönetimi Dairesi Başkanlığından [FONT=Verdana] [FONT=Verdana]2011 yılı tehlikeli atıkların beyanı için kullanılacak olan web sayfası adresi [FONT=Verdana]http//cevre.cob.gov.tr [FONT=Verdana] [FONT=Verdana]olarak değiştirilmiştir. [FONT=Verdana] [FONT=Verdana]Yeni kullanıcı adı ve şifreler için faaliyet sahipleri yine [FONT=Verdana]http//cevre.cob.gov.tr...
  2. Yeni atık beyan sistemi

iyi günler Yeni sisteme de tesis kayıtlarını yapıyorum . Ayrıca daha önce sisteme kayıtlı olan firmalarımın tehlikeli atık beyan sisteminden giris yaparak firma bilgilerini güncelle kısmına ulasabiliyorum.Güncelleme sonrasında firma adına iki sekme çıkıyor atık beyanı ve PCB envanteri bu sekmeler eski tüm firmalarda çıkmakta .PCB envanteri ,PCB beyanı olmayan firmada bile çıkmakta bunun...
  3. Atık beyan sistemi ve çevre bilgi sistemi

iyi çalışmalar.çevre bilgi sistemi ve atık beyanı için kullanıcı kodu ve şifresi almamıza ragmen firmanın girişi yapıldıgı zaman atık beyan formları çıkmamaktadır ne yapmamız gerekir.?
  4. Atık beyan sistemi kapatma

Firmaya ait tehlikeli atık beyan sistemini kapatmak istiyorum.Firma faal değil ,bundan sonra atık oluşumu gözlenmemektedir , ne yapabilirim.İl müdürlüğüne nasıl bir dilekçe yazmam gerekiyor.Ek olarak sunmak gereken belge var mı ?
  5. Atık beyan sistemi

Arkadaşlar Merhaba, Atık beyan sistemi hakkında bilgisi olan var mı 2013 atık beyan bildirimlerinizi yapmaya başladınız mı? Bu konu hakkında bilgilendirme yapabilirseniz çok sevinirim.