Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Atık ilaçların bertarafı

Konu, 'Çevre ve Atık Yönetimi' kısmında Gülsevin Gökçe tarafından paylaşıldı.

1. Arkadaşlar,
    Tarihi geçmiş olan ilaçların bertarafıyla ilgili ne tür çalışmalar var, hangi yöntemlerle bertaraf sağlanıyor.Bilgisi olan , bu konuyla ilgilenen varsa paylaşım yapabilir mi ? :D:rolleyes::hhhhhh::tskler:

2. Merve Özkan

Merve Özkan CMNet Üyesi

Atık Çevre Teknolojileri İnş San ve Tic A.Ş
    TESİS ADRESİ : Karadeniz Mah Eski Malkara Cad. No : 16 Merkez/TEKİRDAĞ

TEL : 0530 291 39 15 FAX: 0262 644 06 87
    Sorumlu : Ensar ÖZTÜRK –Mahmut ÖZEN

isterseniz bi arayıp konuşun sizin şirketiniz nerede bilemiyorum ama belki farklı illere de hizmet veriyor olabilirler

3. Merve Özkan

Merve Özkan CMNet Üyesi

soruyu yanlış anlamışım :rolleyes:
    bertarafıyla ilgili çok fazla bilgim yok

4. Cihan Topuz

Cihan Topuz CMNet Üyesi

tehlikeli atık olarak çıkışı yapılarak bertaraf tesisine gönderilmeli. hatta ilaçlarla ilgili atık kodları da 18 le başlıyor sanırım. bu konuda atık çıkışı yapmak önemli çünkü tarihi geçmiş ilaçların tekrar paketlenmesiyle ilgili soruşturmaların olduğunu da duyuyoruz zaman zaman... firmanın kendini temize çıkarması için bertaraf edildiğini belgelemesi yararına olacaktır. Bertarafçı olarak da İzaydaş geniş bir yelpazeye sahip... İyi çalışmalar.

Atık ilaçların bertarafı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Bitkisel atık yağların bertarafı

Merhaba; İşletmedeki yemek firması, yemekleri işletmenin bulunduğu arazi içinde bulunan yemekhane binası içinde yapıp daha sonra çıkan bitkisel atık yağları alıp kendi anlaşma yaptığı geri kazanım firmasına götürebilir mi? Yoksa yemekler işletme arazisi içinde yapıldığı için o bitkisel atık yağları işletmenin sözleşme imzaladığı firmaya mı vermesi gerekir? Yemek firmasıyla yapılan sözleşmedeki...
  2. Tehlikeli atık bertarafı

Arkadaşlar merhaba; Tehlikeli atık bertarafı konusunda lisanlı firmaları bir türlü bulamıyorum. Ya açılmıyo ya hata veriyor. Nerden bulabilirim bu firmaları acaba?
  3. Atık yağ bertarafı

Herkese merhaba, danışmanlığını yaptığım tesiste 50kg kadar atık yağ mevcut. bu kadar az miktarda atık yağı gelip alabilecek bir bertaraf tesisi biliyor musunuz? atık yağın analizi yapılmamış ve şanzıman yağını hidrolik yağ ile karıştırmışlar. analiz sonucunda problem çıkacak büyük bir ihtimalle. Bu konuda nasıl bir yol izlemem gerekli?
  4. Katı atık bertarafı

Arkadaşlar ben katı atık bertarafı üzerine bir sunum yapacağım . Konuyla ilgili elinde video,slayt,sunum(örnek almam için),yazı vs... olan arkadaşlarımız varsa yardımcı olabilir mi lütfen ?
  5. Atık gres yağı bertarafı

Merhabalar, elimizde birkaç varil gres yağımız var bertaraf etmek istediğimiz ancak atık kodunu belirleyemiyorum. Daha önce gres yağı bertarafı yapan varmı?Hangi firmalar kabul ediyor yardımcı olursanız sevinirim Bu konuda fikri olan yok mu acaba?Daha önce gres bertaraf eden ya da?