• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Atık kabul tesisi/ faaliyet raporu

Esra Şahin 01

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
...
yardımmmm :hhhhhh: Atık Kabul Tesisime Geçici Faaliyet belgesi alındı, lisans için GEMİLERDEN ATIK ALINMASI VE ATIKLARIN KONTROLÜ YÖNETMELİĞİ EK–6 ya göre ATIK KABUL TESİSİ FAALİYET RAPORU doldurmam gerekiyor. Raporu hazırladım ancak kafama bazı takılan yer oldu sağlıklı bilgi için yardımlarınız bekliyorum:(:( Sorum şu ;

yönetmelikte EK–6 ya göre ,

2.madde - 'Liman atık kabul tesisine yapılan atık bildirimleri.' diye bahsedilen hangi bidirimden bahsediyor???

Merhaba,
Bakanlık bununla ilgili ekteki duyuruyu yapmıştı.
Atık kabul tesisleri için kütle denge bildirimi yapılması gerekiyor çevre bilgi sistemi uygulamalarında. Bahsedilenin bu konu olması gerekiyor.

Ekli dosyalar

• 20151119_202928.png
    20151119_202928.png
    41.8 KB · Görüntüleme: 108
Öncelikle ilginiz için teşekkür ederim Melis Hanım. Bildiğim kadarıyla sistem hala Aktif hale gelmedi.

Sintine, Slaç, MARPOL atıklarının bildirimlerini içeren birşey mi bilemedim

Evet Esra hanım, aktif değil sanırım hala. Bahsettiğiniz atıklar ile ilgili bildirimler. Son dönemde bu konuda bir çalışmam olmadı, isterseniz İl Müdürlüğü ile bir görüşün. Yazılı bir bildirim isteyebilirler.
İyi çalışmalar

esra şahin 01 sayın arkadasım öncelikle ismin baya havalı tebrikler :harika: 2. olarak sorunun cevabı için tehlikeli atıksa uatf doldurman gerekli olarak biliyorum :) daha önce bir limandan sılaç gönderimi yaptımda baya sıkıntılı olmuştu dikkatli ol :komik::koptum: @Esra Şahin 01