Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Atık kutusu istemeyen müdür

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında Funda Saltık tarafından paylaşıldı.

1. Funda Saltık

Funda Saltık CMNet Üyesi

arkadaşlar, fabrikanın ofis bölümlerinde atık kutusunun çirkin durduğunu söyleyen bir müdürüm var, yardım.

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

:) Çöpleri bir nokta belirleyerek burada biriktirin, çöp kutusu yada belirlediğiniz nokta arasında bir seçim yapmak zorunda bırakın müdürünüzü.

Funda Saltık bunu beğendi.
  3. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Allah başa vermesin.

4. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

fenaa, halbuki çevreci imajı güçlendirir,yeşil güzel kutularr..

5. Nimet Arar

Nimet Arar CMNet Üyesi

masa altı atık kutusu imot çevre teknolojileri.. diye bir firmaya ait bence gayet şık göze de batmaz bi bakın derim.

mal1.gif

Erdem Akgül ve Funda Saltık bunu beğendi.
  6. Funda Saltık

Funda Saltık CMNet Üyesi

Onlar göstermelik şeyler, burada kağıt, cam mı toplayacağız, 1 tanesine kağıt doldurun üretime koyun bu bizim atık kutumuz deyin, tüm personele de söyleyin içine kimse birşey atmasın diyor.

7. Funda Saltık

Funda Saltık CMNet Üyesi

geri dönüşebilenlerin hepsi tek yere atılacak, ambalaj toplama firmaları öyle almıyor, 1 personeli de masalardan toplanan çöpleri ayırma işine verirsek müdür beni işten atar kesin:)

8. Nimet Arar

Nimet Arar CMNet Üyesi

fabrikadan ayda yaklaşık ne kadar ambalaj atığı çıkıyo bunun size getirisi nedir hesaplayın ona göre ambalaj atıklarından parayı atıyorum kırtasiye ihtiyaçlarını karşılamada kullanabilir bunlar burda olmalı deyin yada bunun gibi tekliflerle gidin:)

9. Yusuf Dulda

Yusuf Dulda CMNet Üyesi

Nasıl yani ofiste oluşan atıkları nereye atacakmış? o_O

10. Funda Saltık

Funda Saltık CMNet Üyesi

Ambalaj atıklarının bize getirisi yok, ücretsiz alıyorlar malesef lisanslılar.

11. Funda Saltık

Funda Saltık CMNet Üyesi

çöp kağıt cam karışık mutfaktaki kutuya atılıyor.

12. Yusuf Dulda

Yusuf Dulda CMNet Üyesi

Mevcutta atık alanı olarak mutfağı kullanıyorsanız.. Mutfakta evsel, kağıt, plastik ve cam olarak ayırmanız mümkün değil mi?

13. Funda Saltık

Funda Saltık CMNet Üyesi

Diyorum ya müdürüm o kutuları görünce saçları dimdik oluyor.

14.  

Ekli Dosyalar:

15. Çağatay Çetinkaya

Çağatay Çetinkaya CMNet Üyesi

Gerçekten kutunun görseli kötü olmasın? Zaten sizin yazdığınızdan "atık kutusunun " kötü olduğu anlaşılıyor. Atıkların toplanmasının kötü olduğu anlaşılmıyor. Bence göze hoş gelen bir atık kutusu koyarsanız işi çözersiniz.

16. Funda Saltık

Funda Saltık CMNet Üyesi

Kötü değil ki. Klasik atık kutuları işte. Benim yazdığımdan atık toplanmasının kötü olduğu anlaşılıyor aslında.

17. Funda Saltık

Funda Saltık CMNet Üyesi

18. Yusuf Dulda

Yusuf Dulda CMNet Üyesi

Af edersin ofis deyince mutfağı ayrı olarak düşündüm.. Bir deneme yapın.. kutuları kaldırın atıkları ne yapacaklarını gözlemleyin. Daha sonra yeniden düşünürsünüz.. Bazen onların istediği bir şeyi yaptığınızı görmek istiyorlar... Kolay gelsin..

19. İrem Bengisu Erol

İrem Bengisu Erol CMNet Üyesi

Geçireceğiniz denetimlerde size ofisteki ambalaj/kağıt atıklarının nerelerde biriktirildiği nereye yollandığı sorulacak. Bence resti çekin, çok ufak bir konu da olsa bu bizim işimiz ve yapılması gerekiyor.

Ben yazın şirkette yenen meyvelerin çekirdeklerini attırmadım, toplayıp gömdüm :) Sanırım TEMA'nın bir projesiydi tohumları serbest bırakmak:) Abartıyor muyum biraz:)

Kolaylıklar dilerim size:)

Funda Saltık bunu beğendi.
  20. Funda Saltık

Funda Saltık CMNet Üyesi

Kaldırdım şuanda. Zaten hiçbirşey atamadan kaldırdık. 3gün benim yanımda bekledi, nereye koyalım diye düşünürken, müdür gördü, söylendi.

Atık kutusu istemeyen müdür konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Atık ambalaj kutusu

Ofislere ayrı ayrı cam,kağıt,plastik.. v.s. kutuları koymak istiyorum.Atık ambalaj kutularını temin edebileceğimiz yerler neresidir?Belediye veya çevko sanayilere bu konuda hizmet veriyormu?
  2. Güneş enerjili çöp kutusu

Kuzey İrlanda'da, sokak kenarlarında dolup taşan çöp kutularına güneş enerjisiyle çözüm bulundu. BBC Türkçe Güncelleme: 08:50 TSİ 01 Eylül. 2010 Çarşamba _widec.html] Sokak kenarlarında, yiyecek artıkları, eski gazeteler ve meyve suyu kutularıyla dolup taşan ve türlü haşereye ev sahipliği yapan çöp kutuları dünyanın neredeyse her köşesinde görülen bir manzara. Ancak şimdi Kuzey...
  3. Floresan lamba atık kutusu örneği

Arkadaşlar floresan lamba atık kutusu için bir kutu yaptırmayı düşünüyorum elinizde örnekler varsa yardımcı olurmusunuz tşkrler.
  4. Ceza ödemek istemeyen okusun!

Ceza ödemek istemeyen okusun! 30 Aralık’ta yürürlüğe giren İş Sağlığı ve Güvenliği Yasasının getirdiği yaptırımlara dikkat! Gereğini yapmayan, her ay için 5 bin 929 lira ödeyecek. İşyerleri, dernekler, apartmanlar ‘risk değerlendirme’ ve ‘acil durum’ planlarını bu ay bitirmek zorunda. Aksi halde geç kaldıkları her ay için 5 bin 929 lira ceza verecek. Yasa tam anlaşılmadı İş Sağlığı ve...