• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Atık kutusu istemeyen müdür

Funda Saltık

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
özel
arkadaşlar, fabrikanın ofis bölümlerinde atık kutusunun çirkin durduğunu söyleyen bir müdürüm var, yardım.

@İrem Bengisu Erol

Çevre ve isg kültürleri maalesef yok. Oluşturması gereken benim. Ama direnen bir müdür var. Rest çekmek için henüz çok yeniyim. Denetim için geldiklerinde koyun bir tanesini diyor.

Bağlantı elemanları derken?
Biraz daha açıklar mısınız.
Mümkünse birkaç fotoğraf. Belki ürettiğiniz elemanlara benzeyen atık kutuları yapabilirsiniz.

yani çok merak ettim yazılanlarıda okudum ancak ben burada anlayamadıgım müdürünüz neden istemiyor bir nedeni olmalı değilmii..?
bu nedeni sordunuzmu yani mantıklı değil yani bu :)

Fatih Bey e katılıyorum somun şeklinde yaptırılabilir birde üstüne vida şeklinde kapak reklamınızıda korsunuz bakarsınız sizin müdür eşantiyon diye dağıtıp çevreci bile olur :)

@Funda Saltık

Bu kutulardan almamız gerekiyor bizim fabrikayada bununla ilgili çalışma yapıyorum kağıt için var fakat plastik,cam ve kontamine atıklar için bunlardan lazım hangi firmadan alabiliriz

@Funda Saltık
Allah yardımcın olsun o kutularda toplamak zorunda değilsin herkesin masasının altına özel ayrı bir kutu koyduracaksın o kutu gözükmeyecek bu işi çözeceksin, hem çevre kurtulacak hem görseli bozmayacaksın hem de müdürün sevecek bana da teşekkür edeceksin...:)

environ merhaba; siz de sanırım bir de çevre işlerden anlamayan kimyacı vardı üstüne müdür geri dönüşüme karşı:hepsini banttan geçirip
ayırmadan prese gönderin:)))