Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Atık pil kodu yardım.

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Orhan Şeker tarafından paylaşıldı.

1. Orhan Şeker

Orhan Şeker CMNet Üyesi

Merhaba arkadaşlar atık yönetimi planı için atık pil kodu yazmam gerek fakat hangi kodu yazacagmı secemedım.

şimdi akü atığı oluşmayacak çünkü araçlar servis tarafından kontrol edilecek. pil ise tahmin ettiğiniz gibi sadece duvar saatiymiş tv kumandasıymış, klimaymış gibi basir kalem piller olacak.

2. bence
    16 06 04
    Alkali piller (16 06 03 hariç)

Fatih Közen bunu beğendi.
  3. Orhan Şeker

Orhan Şeker CMNet Üyesi

bi arastırdım ve kalem pillerin genelinin alkali oldugunu gördüm fakat yeniden şarj edilebilir pillerin durumu biraz farklı. Faket benım tesısımde şarj edilebilir pile yer yok ote dursun :D yani dediğiniz gibi 16 06 04 yeterli olacaktır.

4. .

Ekli Dosyalar:

Fatih Közen bunu beğendi.
  5. Levent Şahin

Levent Şahin CMNet Üyesi

Arkadaşlar az önce TAP ile görüştüm ve atık kodunu sordum. piller için atık kodunu 20 01 33 olarak söylediler. Bertaraf Yöntemi ise D-5 Bilginize...

Serkan Paçalı bunu beğendi.
Atık pil kodu yardım. konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Atik envanteri için atık kodu belirleme

Atık Envanteri oluşturulması Atık Yönetimi açısından büyük önem taşımaktadır. İnternetten derlediğim ve edindiğim bilgiler doğrultusunda bu konuyu etraflıca değerlendirelim. Öncelikle tesis veya işletmelerde bir atığa karşılık gelen atık kodunun belirlenmesi için [COLOR=DarkRed]"Atık Yönetimi Genel Esaslarına İlişkin...
  2. Bazalt NACE kodu yardım?

Bazalt üretimi için NACE kodu nedir acaba? Yardımcı olursanız sevinirim.
  3. atık akümülatörlerin kırılıp kurşunları alındıktan sonra çıkan plastik dış aksamlarının atık kodu

atık akümülatör geri dönüsüm tesisinde akülerin kurşunları çıkarıldıktan sonra dış plastikleri kırılıp yıkanarak depolanıyor.bu plastiklerin atık kodunu bulamadım ve ne sekilde bertaraf edilecegi veya görüdönüşümü hakkında bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim yada bu palstiklerin analizini yapan yerler varsa burda paylasırsanız sevinirim
  4. Tehlikesiz atık kodu ve tehlikeli atık konteynırı

Merhaba; Tat lisanslı firmayız ve tehlikesiz atık belgesi alacaz. kodları nerden bulabilirim ? Ayrıca tehlikeli atık için yağ çözücü ve absorban maddeleri nerden temin edebilirim? Şimdiden teşekkür ederim.
  5. Atık kodu hakkında yardım

Sevgili meslektaşlarım bir atık kodu hakkında fikrinizi almak istiyorum, Çalıştığım bir firmamın tehlikeli atıklarının alımını yapacağız fakat ellerinde bakterilerin ekiminin yapıldığı besiyerleri varmış. Bunun alımını hangi kod olarak alabilirim ?