Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Atık pil ve akümülatör sunum

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında Gülcan İzgi tarafından paylaşıldı.

1. Gülcan İzgi

Gülcan İzgi CMNet Üyesi

arkadaşlar elinde atık pil ve akümülatör konusunda slayt olan varsa paylaşırsa çok sevinicem seçmeli ders için lazım

Atık pil ve akümülatör sunum konusuna benzer içeriklerimiz
  1. akümülatör geri dönüşüm tesisi?

akümülatör geri dönüşüm tesisi hakkında bilgisi olan varsa bana yardımcı olabilir mi? lütfen msjlarınızı bekliyorum
  2. Atık akümülatör verilmesi

Merhaba, Firmada akümülatörlerin toplu halde değişimi olacak ve atık hale gelen aküleri yeni akileri aldığımız firmaya vereceğiz, bu firma TÜMAKÜDER e üye ve yetkili toplayıcı. Benim sormak istediğim soru ise eski aküleri verirken UATF doldurmamız gerekir mi, gerekmez mi? Teşekkürler...
  3. Akümülatör Depozito Bedeli

Herkese Merhaba, 2012 yılı için Atık Akümülatör Depozito bedelini bilen arkadaş varmı aramızda?
  4. Atık akümülatör geçici depolama izni

Atık Akümülatör Geçici Depolama İzni İçin Depolama sahasında kullanılacak atık kodları nelerdir?arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevinirim..Ayrıca Atık Akümülatör Geçici Depolama ile ilgili proje özeti ve iş akış şeması elimde yok...acilen lazım ...yardımlarınızı bekliyorum..
  5. Atık akümülatör geçici depolama izin belgesi

Arkadaşlar bu belgeyi yenilemek için işlem başlattım. Tümaküderden geçici belge geldi. Bunu il çevreye kargolayacağım galiba. Yanında da bir yazı yazılması gerekiyormuş. Bana şu süreci bilen varsa yazabilir mi rica etsem?