Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Atık sahası personeli görev tanımı

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında Misliyna tarafından paylaşıldı.

1. Misliyna

Misliyna CMNet Üyesi

Merhaba

Elinde atık sahası personeli görev tanımı olan var ise benimle paylaşabilirmi

İyi Çalışmalar

2. Mine ERARSLAN

Mine ERARSLAN CMNet Üyesi

Bu yazıyı forumda bulmuştum

Ekli Dosyalar:

Cansu35 bunu beğendi.
  3. Misliyna

Misliyna CMNet Üyesi

Sayın Mine Erarslan çok teşekkür ederim...

4. Aydın Demirel

Aydın Demirel CMNet Üyesi

5. Selçuk Küçük

Selçuk Küçük CMNet Üyesi

Ekteki dokümanı inceler misiniz? Belki bir fikir verebilir.

Ekli Dosyalar:

6. Aydın Demirel

çevre personeli ne demek arkadaşlar. böyle şeyler yazmayın lütfen

Mahmut Cimşit bunu beğendi.
  7. Mahmut Cimşit

Mahmut Cimşit CMNet Üyesi

@Aydın Demirel Bey'e katılıyorum. Atık sahası sorumlusu Sahacı veya Meydancıdır.

8. Selçuk Küçük

Selçuk Küçük CMNet Üyesi

Bu bir örnek Aydın Bey personelin tanımlanmasını firmalar farklı şekilde yapabilirler, en nihayetinde çalışanın görev tanımı firma ve yöneticisi sorumluluğundadır. Aydın Bey böyle bir örnek paylaşılmış sizin işinize yaramazsa başkası bu konuda fikir edinebilir. Burası şunu yazmayın bunu yazmayın tartışmasının yapılacağı yer değil. İyi çalışmalar dilerim.

9. Aydın Demirel

kesinlikle haklısın. ben tartışmak için yazmadım. kaç yıllık çevre mühendisisiniz bilemiyorum fakat biz böyle terimler kullanırsak başkaları "çevre görevlisi" dediğinde üzülmeyeceğiz o zaman....

Mahmut Cimşit bunu beğendi.
  10. Mahmut Cimşit

Mahmut Cimşit CMNet Üyesi

@Aydın Demirel yerden göğe kadar haklıdır. Siz mesleğinizi ayakları altına alın. Sonra Kamuyacevremühendisilazım diye imzaa toplamaya çalışın.

11. Emrah BOZKURT

Emrah BOZKURT CMNet Üyesi

yakında çevre personeli değil çevre mühendisiyiz deriz :)

12. Selçuk Küçük

Selçuk Küçük CMNet Üyesi

Arkadaşlar sanırım siz tamamen yanlış anladınız konuyu, bu tanımdaki personel benim çalıştığım şirkette atık geçici depolama alanı sorumlusu, atık geçici depolama alanında atık teslim alan, saha kontrollerinde yardımcı olan bir personel=işçi görev tanımıdır. Bu bir çevre mühendisi görev tanımı değildir. Ayrıca konu farklı bir noktaya gitmeye başlamış ilgili doküman fikir vermesi amacıyla verilmiş örnek bir dokümandır. Meslek tartışması için konulan meslek unvanının sorgulanacağı bir doküman değildir. Herkese iyi haftalar dilerim.