Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Atık strafor geri dönüşümü

Konu, 'Geri Dönüşüm ve Yeniden Kullanım' kısmında Sinem Yener tarafından paylaşıldı.

1. Sinem Yener

Sinem Yener CMNet Üyesi

ArkadaŞlar straforun gerİ dÖnÜŞÜmÜ hakkinda bİlgİ sahİbİ olan varsa lÜtfen yardimlarinizi rİca edİyorum.

2. Serhat Güler

Serhat Güler CMNet Üyesi

Konu hakkında net bilgim yok fakat çalıştığım şehirdeki bir strafor fabrikasının internet adresinin gönderiyorum. inceleyin. faydalı olmazsa iletişim bilgilerinden telefon ile arayarak onlardan da rica yolu ile temin edebilirsiniz diye düşünüyorum.

http://www.denizyalitim.com.tr/geridonusum.htm

Ekli Dosyalar:

3. snnklnc

snnklnc CMNet Üyesi

Plastik hammadesi olarak geri dönüşümü yapılıyor diye biliyorum ben.

4. Ercan Karagulmez

Ercan Karagulmez CMNet Üyesi

Arkadaşlar lütfen yardım.XPS cinsi strafor atıklarını alan firma varmı.3 gündür araştırıyorum fakat kimse almak istemiyor bu atıkları.İstanbul avrupa yakasında bildiğiniz bir firma varmıdır acaba

5. kaan.karapınar

kaan.karapınar CMNet Üyesi

ercan bey kaya plastik firması olarak eps ve xps atıklarını değerlendirmekteyiz

6. arif demirtaş

arif demirtaş CMNet Üyesi

KISMET GERİ DÖNÜŞÜM
    firmamız ankara 2006 yılında kurulup strafor atıklarını geri kazanım olarak değerlendirmektedir. ankara ve yakınlarından strafor atıklarınızı xps,eps, balık kutusu,eps tozu,xps tozu vs almaktadır. ankara ve şehir dışından eritilmiş takozlarınız değerinde alınır.aynı anda strafor eritme makinaları satmakdadır. irtibat:0531 403 45 88 /0541 403 45 88 /0554509 77 56

7. tuba-ak

tuba-ak CMNet Üyesi

Antalyada strafor atığı alan firma olup olmadığı hakkında bilginiz var mı?

Erdinç Dinç ve arif demirtaş bunu beğendi.
  8. rüya

rüya CMNet Üyesi

Arkadaşlar straforun atık kodu nedir? Bilgisi olan varmı acaba...

arif demirtaş bunu beğendi.
  9. Hakan Bedel

Hakan Bedel CMNet Üyesi

10. arif demirtaş

straforun atık kodu ps olarak geçiyor . antalyada bir firma başlamıştı ama sonra geri kapattı die biliyorum .

11. Erdinç Dinç

Erdinç Dinç CMNet Üyesi

Ergrup Plastik olarak Ankara, İzmir,Antalya da strafor geridönüşüm tesisimiz bulunmaktadır ayrıca firmamız geri dönüşüm lisansına sahiptir.ERDİNÇ DİNÇ 0507 997 61 63

12. arif demirtaş

Kısmet geri donusum olarak ankara ve cevre ıller den strafor atıklarınız,erıtılmıs strafor takozlarınızda degerınde alınır. Arif Demırtas ANK/YENIMAHALLE GSM:0541 403 45 88 --0531 403 45 88

13. straforhurda

straforhurda CMNet Üyesi

14. kaan.karapınar

kaan.karapınar CMNet Üyesi

Strafor atıklarınızı (Toz kutu ve her türlü eps & xps) Kendi araçlarımızla yerlerinden almakta ve tekrar kullanıma kazandırmaktayız.
    0530 873 89 58

Atık strafor geri dönüşümü konusuna benzer içeriklerimiz
  1. PET ve Geri Dönüşümü

TSK Koruyucu Hekimlik Bülteni, 2007: 6 (4) Derleme/Review Article Funda Sevencan*, Songül A. Vaizoğlu Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Halk Sağlığı AD, Ankara * Funda Sevencan, Halk Sağlığı AD, Tıp Fakültesi, Hacettepe Üniversitesi 06100, Sıhhiye, Ankara. E-posta: fundasevencan@yahoo.com ** 18/01/2006-21/01/2006 tarihlerinde düzenlenen II. Çevre Hekimliği Kongresi’nde poster olarak...
  2. kablo geri dönüşümü

kablo geri dönüşümü sonucu pvc ve bakır elde ediyoruz pvc kodu ile ilgili bi bilgiye ulaşamadım.Atık yönetimi genel esaslarına ilişkin yönetmelikte atık kodu ne olmalıdır pvc malzemenin
  3. Atık Yağların Geri Dönüşümü

Merhabalar arkadaşlar...atık yağların geri dönüşümü prosesini tanımlayacak ve sürecin işleyişini anlatan belgeye ihtiyacım var tez için...bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim...
  4. Crt geri dönüşümü

crt geri dönüşümü ile ilgili tez için yardımcı kaynak elinde olan var mı acaba?
  5. Tat ve plastik geri dönüşümü

Merhabalar öncelikle. Yeni işe başladım ve çalıştığım firma TAT ve Plastik geri dönüşümü için GFB almak istiyor. Bulunduğumuz tesis belediyeye ait ve gereken koşullar sağlanmış durumda ancak sormak istediğim birkaç soru var. 1) TAT ve Plastik Geri Dönüşümü için ayrı ayrı GFB ve lisans mı alınması gerekli? (Tesisler aynı yerde bulunacak. Entegre tesis olarak görüneceği için konuya hakim değilim...