Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Atık su arıtma tesisi gaz algılama ve güvenlik sistemi

Konu, 'Arıtma ve Altyapı Sistemleri Tasarımı' kısmında gamzegül tarafından paylaşıldı.

1. gamzegül

gamzegül CMNet Üyesi

Arkadaşlar Merhaba
    İşletme Sorumlusu olarak çalıştığım Çorum Mecitözü İlçesi Atık Su Arıtma Tesisi için İller Bankasının zorunlu tuttuğu Gaz Algılama ve Güvenlik Sistemi kurulacaktır.Elimde hazır projesi de bulunmaktadır.
    Bu sistemi yapan firmalar hakkında yardımcı olabilir misin?

Fatma Hayırlı bunu beğendi.
  2. Fatih D.

Fatih D. CMNet Üyesi

Set Teknik Emniyet ve Çevre Teknolojileri - Gaz algılama sistemi kuruyor.

3. gamzegül

gamzegül CMNet Üyesi

Set ile görüştüm teklif aldım ama onlar biriken gaz için havalandırma fanı,hava kanalı ve atış panjuru kurmuyorlar.Bana hepsi dahil yapan firma lazım

4. mehmet küçük

mehmet küçük CMNet Üyesi

Eliks çevreyle görüşün mehmet gülener

5. Sadık Serhat Yılmaz

Sadık Serhat Yılmaz CMNet Üyesi

Serbest çalışan bir tanıdıgım var. ASM arıtmadan ayrılmış montajcı. yapıyor. benimle iletişime geçerseniz yardımcı olurum

6. gamzegül

gamzegül CMNet Üyesi

Bir firma ile anlaştım arkadaşlar ilginiz ve yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

7. Fatih D.

Fatih D. CMNet Üyesi

Hangi firma ile anlaştığınızı yazarsanız en azından sizinle aynı durumda olan başka bir arkadaşımız için yönlendirici olur.

8. gamzegül

gamzegül CMNet Üyesi

Tabi ki yazarım ama daha işlem tamamen bitmedi memnun kalır mıyım kalmaz mıyım o konuda bir şey diyemem.
    Tedex Safety İş Güvenliği Ürünleri ve Ölçüm Cihazları firması ile anlaştım bu firma da Anadolu Flygt ile ortaklaşa çalışıyor.Çalışma şekilleri de ekipmanlar Tedex montaj kısmı Anadolu Flygt.

9. Gökhan Ş.

Gökhan Ş. CMNet Üyesi

flygt pahalı yapar ama :S hayırlı olsun

10. gamzegül

gamzegül CMNet Üyesi

Hayır gayet makul fiyattı daha yükseğini gördüm gerçi ben direkt flygt ile anlaşmadım asıl anlaştığım firma Tedex onlar kendileri flygt ile çalışıyor,kendi tercihleri.Ben ödemeyi tedex e yaptım