Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Atık su arıtma tesisi proje onay süresi

Konu, 'Arıtma ve Altyapı Sistemleri Tasarımı' kısmında Seçil Sağlam tarafından paylaşıldı.

 1. Seçil Sağlam

  Seçil Sağlam CMNet Üyesi

  Örnek olarak Atık Su Arıtma tesisi proje onayı aldık diyelim bu proje onayı ne kadar süreliğine geçerlidir. Yani biz hemen proje onayı aldık diye hemen arıtma tesisi yapmak zorundamıyız.Bunun süresi nedir.
   
 2. Dilan Seycan

  Dilan Seycan CMNet Üyesi

  Proje onaylandığı zaman gelen yazıda bir süre oluyor o sürede yapılması gerekiyor ama süre geçtiğinde herhangi bir cezai işlemle karşılaşmadım. Hatta projemiz tamamlandı diye yazı gönderdim numune almaları için.
   
 3. Serap Töre Çelik

  Serap Töre Çelik CMNet Üyesi

  Onayı alındıktan sonra çevre izni başvurusunda bulunan kişi zaten atıksu analizi vermek zorunda kalacak, bunun için tesisin kurularak çalışır vaziyette olması gerekiyor. Yani arıtmayı yaptıran kişi bir an önce çalışsın isteyecek. Ama bununla ilgili mevcut bir süre yok.
   
Atık su arıtma tesisi proje onay süresi konusuna benzer içeriklerimiz
 1. atıksu arıtma proje onay dosyası

  Merhaba, Elinde Atıksu arıtma tesisi proje onay dosyası örneği olan varsa paylaşabilir mi?
 2. atıksu arıtma tesisi/derin deniz deşarjı proje onay genelgesi

  Merhaba arkadaşlar Atıksu arıtma tesisi ve derin deniz deşarjı proje onyaları ile ilgili 15.03.2012 de yayınlana genelge ilişiktedir.Bilgilerinize..
 3. Atıksu arıtma tesisi proje onay dosyası devri ve deşarj izni

  Merhaba. şantiye da mevcut 150 kişilik paket biyolojik atıksu arıtma tesisi 2011 yılında alınmış ve proje onay dosyası yapılmış. fakat deşarj izni alınmamış. öncelikle bu arıtmayı kuran firmanın görevi değil mi? bir istanbul firması ve proje onay dosyasından anladığım kadarıyla ilk atıksu arıtma satışını bize yapmışlar. şu an hiçbir şekilde şantiyemize gelip bakım yapamayacaklarını tesisi...
 4. Arıtma tesisi proje onay dosyası hak.yardım

  arkadaşlar benzin istasyonlarında araç yıkama sularının arıtımı için kurulacak arıtma tesisi için; daha önceden bu konu hakkında çalışmış arkadaşlar var mı dizayn kriterleri,atıksuyun niteliği endüstriyel oluyor haliyle.nasıl bir arıtma uuygulanabilir?elinde döküman olan arkadaşlar yardımınızı bekliyorum.
 5. 2013/4 arıtma tesisi/derin deniz deşarjı proje onay genelgesi

  Genelgeye http://www.csb.gov.tr/db/turkce/mevzuat/mevzuat599.PDF bağlantı adresinden ulaşabilirsiniz..