Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

atık toplama araçlarının ist. trafiği

Konu, 'Coğrafi Bilgi Sistemleri (GIS)' kısmında Hazel Candan tarafından paylaşıldı.

1. Hazel Candan

Hazel Candan CMNet Üyesi

atık toplama araçlarının ist. trafiğindeki etkisi modelleme ile çözüm.
    ertan Arslankaya, Fatih Ataselim, Kamil B Varınca.

atık toplama araçlarının ist. trafiği konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Atık Toplama Ayırma Tesisleri

Atık toplama ayırma tesisinin kurulması için hangi fiziki şartları sağlamamız gereklidir?
  2. Tehlikesiz atık toplama ayırma belgesi Metal hurda toplama ayırma tesisi?

Merhaba, Arkadaşlar kafamı karıştıran bir durumda lütfen adınlatırmısınız, tehlikesiz atık toplama ayrıştırma belgemiz var(İÇOM 'dan alınan) fakat metal hurda toplama ayırma tesisi için de düzenlenen bir belge var mı? Bizim alabileceğimiz tehlikesiz atık kodlarımızda zaten metaller de var.Bazı tehlikesiz atıkların geri kazanım tebliğinde bu geçiyor, metal hurda toplama ayırma tesisi olduğunu...
  3. TAT Atık Toplama Aracı

Merhaba Arkadaşlar; Benim ufak bir sorunum var. TAT'lar için gerekli olan Toplama Araçları için yönetmelikte araçlar için resmi belgelerin ibraz edilmesi gerekmektedir denmekte. Bu resmi belgeler nelerdir. Tehlikeli atık taşıma lisansı gibi toplama aracı içinde bir lisans varmı? var ise bu belgeyi Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüklerinden mi alıyoruz. Gerekli belgeler nelerdir? Tat başvurularını...
  4. Tehlikesiz atık toplama ayırma belgesi-atık kod listesi

Selamlar,arkadaşlar tehlikesiz atık toplama ayırma belgesi için atık kod listesinde tehlikelileri çıkarttığım zaman yaklaşık 550 adet atık oluyor.bunların hepsini almak istesem bir sıkıntı olurmu acaba?sonradan bu belge ile çalışırken firmalardan gelecek taleplerde listemde kodu olmadığı için alamayacağım bir atık olsun istemiyorum .yoksa çok çok önemli olanlarını almalıyım sadece?
  5. Atık malzeme toplama

Arkadaşlar Atık Pet Karton Cam şişe gibi malzemeyi aracımızla toplayarak depolayarak satmayı düşünüyoruz. resmi olarak ne yapmamız gerekir büyük bir yatırım yapma imakınımız yok kiralık arsa kamyonet ipi araç ufak bi pres makinası seklınde bi sistem düşünüyoruz ne kadar yasal vs acil cevaplarınızı bekliyorum. Şimdiden Teşekkürler