Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Atik yağ beyani

Konu, 'Tehlikeli Atıkların Kontrolü' kısmında myegen tarafından paylaşıldı.

1. myegen

myegen CMNet Üyesi

Sistemde tehlikeli atık beyanı yaparken yağ beyanını atlamışım.Bu sebeple onay sonrası tekrar beyan yapılamamaktadır.Beyan yapabilmem için nasıl bir yol izlemeliyim.Teşşekür ederim

2. ebru öztürk

ebru öztürk CMNet Üyesi

Sistemi tekrar açtırman gerekmektedir. İstersen önce sorun bildirden yaz ama sistem açmak için Bakanlığa yazı isteniyor. Duyuru yapılmıştı birkaç ay önce.

3. myegen

myegen CMNet Üyesi

Dilekçe mi yazmamız gerekiyor.Bana nasıl bişey yazabileceğim konusunda yardımcı olur musunuz

4. ebru öztürk

ebru öztürk CMNet Üyesi

İsterseniz ilk olarak sistemdeki sorun bildir kısmından anlatın zaten bakanlık hemen okuyup geri dönecektir. ona göre dilekçe yazıp yazmayacağınızı da söylerler. Siz dilekçeye açıkça yazacaksınız firmanızın adını kullanıcı adınızı ve sistemimizin açılmasını talep ediyoruz diye.

5. myegen

myegen CMNet Üyesi

Ebru hanım söylediğiniz şekilde yaptım ve bu sayede atık beyanı için 2 gün izin almış oldum.Yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim.İyi çalışmalar

6. ebru öztürk

ebru öztürk CMNet Üyesi

önemli değil.. Ben sorun bildiri aktif kullanıyorum hemen cevap yazıyor arkadaşlar :) yardımcı olabildiysem ne mutlu.. iyi çalışmalar

lizzie bunu beğendi.