Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Atık yağ beyanı

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Levent Yavuz tarafından paylaşıldı.

1. Levent Yavuz

Levent Yavuz CMNet Üyesi

Atık yağ beyanını , tehlikeli atıklardan ayrı olarak mı yapıyoruz.

atık yağ beyanı yapılacak bir link bulamadım ben arkadaşlar .

birde ocak ayı sonuna kadar yapılması gerekiyormuş.

yardımcı olabilirmisiniz çok acil

2. Sevim Kaya

Sevim Kaya CMNet Üyesi

Şubat ayı sonuna kadaar beyan zamandıır
    2013 yılında tesisinizde oluşan ve uatf karşılığında verdiğiniiz (stokda varsa yazsanız iyi olıur ) atık yağların beyanını kapsar. Atık Yağların Kontrolü yönetmeliğinde Ek-2 yı ıl çevreye doldurup göndermeniz işlemidir.
    Yönetmeliğin okumanız size daha iyi yol gösterecektir.
    kolay gelsin

3. umit86

umit86 CMNet Üyesi

Levent Bey, atık yağ beyanını bulunduğunuz ilin çevre ve şehircilik müdürlüğüne elden teslim ediyorsunuz.Atık yağ beyanı için şubat ayı sonuna kadar süreniz vardır.Atık Yağ Beyan formu ektedir. İyi çalışmalar.

Ekli Dosyalar:

4. sdagtekin

sdagtekin CMNet Üyesi

atık yağ oluşmamış ise yine de bu formu doldurup gönderelim mi, tabs ta yok diye beyan ettik, birde atık yağ beyanını da yok diye beyane dip desteklemek gerekir sanırım..

Atık yağ beyanı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Atık beyanı

arkadaşlar bu atık beyan sistemlerinde tehlikeli atık beyanı için alınan şifreler atık akü veya atık ambalaj sistemlerine girişlerde de kullanılıyorumu... yoksa hepsi için ayrı şifreler mi alınması gerekiyor...
  2. Atık Yağ Beyanı Hk.

30 Temmuz 2008 tarih ve 26952 sayılı Atık Yağların Kontrolü Yön. 9.maddesinde atık yağ üreticilerinin "atık yağ beyan formları"nı Şubat Ayı sonuna kadar doldurup Çevre ve Şehircilik İl Müd.'ne gönderilmesi istenmiş. Bu beyanı zaten tehlikeli atık beyan sisteminde online olarak gerçekleştiriyoruz, Bu durumda soft ortamda atık yağ beyan formunun hazırlanıp yetkili idareye sunulması...
  3. Atik beyani

Çevre bilgi sistemi ve uygulamalarda atık beyanı seçerek İl Çevre Müdürlüğünden şifre talabinde bulunduk. Lakin bize gönderilen kullanıcı adı ve şifre ile [COLOR=#c98f33]http://online.cevre.gov.tr adresine giriş yaptıktan sonra atık beyanı ile ilgili bölüm gelmemektedir. Ne yapmamız gerekir.?
  4. Atık beyanı

Ben yeni bir çevre görevlisi sayılırım. atık beyanları hakkında hiçbir bilgim yok. Bu yüzden hiçbir beyan yapamıyorum. Şu konuyu anlatacak yada anlatan bir döküman paylaşacak bir hayır sever varmı? :)
  5. Atık yağ karıştırılması ve atık beyanı

Merhaba arkadaşlar bir konuda yardımınıza ihtiyacım var. İşe başlama sürem öncesinden bir atık yağ biriktirilmesi var. Yanlız bu atık yağa diğer atık yağlarla karıştırılmış ve ben şuan bir kod belirleyemiyorum. Bu kodu öğrenmem için analiz yaptırmam yeterlimidir? Bir diğer sorunumda geçmiş yıllarda yapılan atık beyanlarında yanlışlık olmuş bu yanlışlığı nasıl düzeltebilirim. Bu yıl beyan...