Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Atık yağ karıştırılması ve atık beyanı

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında kzbn_53 tarafından paylaşıldı.

1. kzbn_53

kzbn_53 CMNet Üyesi

Merhaba arkadaşlar bir konuda yardımınıza ihtiyacım var. İşe başlama sürem öncesinden bir atık yağ biriktirilmesi var. Yanlız bu atık yağa diğer atık yağlarla karıştırılmış ve ben şuan bir kod belirleyemiyorum. Bu kodu öğrenmem için analiz yaptırmam yeterlimidir?
    Bir diğer sorunumda geçmiş yıllarda yapılan atık beyanlarında yanlışlık olmuş bu yanlışlığı nasıl düzeltebilirim. Bu yıl beyan edebileceğim elimde hiç birşey yok sizce napmam gerek? Yardımcı olabilirseniz cok sevinirim. İyi günler

2. Bora Yerlikaya

Bora Yerlikaya CMNet Üyesi

Atık yağ geri kazanımı yapıyoruz.İletişime geçebilirseniz yardımcı olabiliriz.Analiz konusunda ve geri kazanım konusunda.

3. kzbn_53

kzbn_53 CMNet Üyesi

İletişim numarası verebilcekmisin ?

4. Bora Yerlikaya

5. Göksel Kurtuluş

Göksel Kurtuluş CMNet Üyesi

@Bora Yerlikaya firmanızı sitedeki firmalar kısmına da ekleyebilir misiniz? Sizin için de üyeler için de faydalı olacaktır.

6. Bora Yerlikaya

Teşekkür ederim Göksel Bey uyarınız için Ekleyeceğim firmamızı .

Göksel Kurtuluş bunu beğendi.
Atık yağ karıştırılması ve atık beyanı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Atık beyanı

arkadaşlar bu atık beyan sistemlerinde tehlikeli atık beyanı için alınan şifreler atık akü veya atık ambalaj sistemlerine girişlerde de kullanılıyorumu... yoksa hepsi için ayrı şifreler mi alınması gerekiyor...
  2. Atık Yağ Beyanı Hk.

30 Temmuz 2008 tarih ve 26952 sayılı Atık Yağların Kontrolü Yön. 9.maddesinde atık yağ üreticilerinin "atık yağ beyan formları"nı Şubat Ayı sonuna kadar doldurup Çevre ve Şehircilik İl Müd.'ne gönderilmesi istenmiş. Bu beyanı zaten tehlikeli atık beyan sisteminde online olarak gerçekleştiriyoruz, Bu durumda soft ortamda atık yağ beyan formunun hazırlanıp yetkili idareye sunulması...
  3. Atik beyani

Çevre bilgi sistemi ve uygulamalarda atık beyanı seçerek İl Çevre Müdürlüğünden şifre talabinde bulunduk. Lakin bize gönderilen kullanıcı adı ve şifre ile [COLOR=#c98f33]http://online.cevre.gov.tr adresine giriş yaptıktan sonra atık beyanı ile ilgili bölüm gelmemektedir. Ne yapmamız gerekir.?
  4. Atık beyanı

Ben yeni bir çevre görevlisi sayılırım. atık beyanları hakkında hiçbir bilgim yok. Bu yüzden hiçbir beyan yapamıyorum. Şu konuyu anlatacak yada anlatan bir döküman paylaşacak bir hayır sever varmı? :)
  5. Atık yağ beyanı

Atık yağ beyanını , tehlikeli atıklardan ayrı olarak mı yapıyoruz. atık yağ beyanı yapılacak bir link bulamadım ben arkadaşlar . birde ocak ayı sonuna kadar yapılması gerekiyormuş. yardımcı olabilirmisiniz çok acil