Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Atık yağ Stok

Konu, 'ARŞİV' kısmında Cedci tarafından paylaşıldı.

1. Cedci

Cedci Misafir

xxx Firmamızda atık yağ beyan edilmemiş stok edilmiş. Bu durumda bu stoğu beyan edilmeli mi yoksa belirli bir değere ulaşana kadar uygun bir ortamda bir işlem yapmadan depolana bilir mi ?

2. Merve İpek

Merve İpek CMNet Üyesi

ilk başta beyan edilmeli daha sonra yönetmeliklere göre atık yağ depolanacak yer düzenlenmeli.(sızdırmazlık,konteynırların uygun olması gibi.)

Related Contents

zekeriya 1.jpg
Aşağıdaki beyan sistemi nasıl işliyor arkadaşlar henüz yeni karşılaştım bu sistemle ne yapmalıyım,? [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH]
2.jpg
Atık Ambalaj Sistemi içeriği değişmeye başladı sanırım çok güzel olmuş bence. [ATTACH] [ATTACH]
20150204_105403.jpg
merhaba, atıksu arıtma tesisimizde çökeltme havuzlarında yüzen çamur flokları görülmektedir. çamur fazlalığı olduğunu düşünyorum. tesisimiz yeni ve dekantör henüz faaliyette değil. sistemden...
1.jpg
Atık Ambalaj Sistemi içeriği değişmeye başladı sanırım çok güzel olmuş bence. [ATTACH] [ATTACH]
upload_2015-1-28_9-17-41.png
merhaba, ben sisteme kaydımı yaptırdım,ve çevre görevlisi oalrak benim ismin gözüküyor fakat firma tesis bilgileri ekranında ve detaylarda herhangi bir şey yapamıyorum.İşlem yapabileceği bir sayfa...
SANAYİ ODASINDAN GELEN YAZI.JPG
yani beyanlar 2016 yılında 2015 verilerini içerecek şekilde yapılacak doğrudur değil mi? ambalaj atıkları konusunda çok fazla tecrübem yok ama bir maden firmasında ambalaj atığı beyanı...
20150204_105410.jpg
merhaba, atıksu arıtma tesisimizde çökeltme havuzlarında yüzen çamur flokları görülmektedir. çamur fazlalığı olduğunu düşünyorum. tesisimiz yeni ve dekantör henüz faaliyette değil. sistemden...
upload_2015-1-28_9-17-5.png
merhaba, ben sisteme kaydımı yaptırdım,ve çevre görevlisi oalrak benim ismin gözüküyor fakat firma tesis bilgileri ekranında ve detaylarda herhangi bir şey yapamıyorum.İşlem yapabileceği bir sayfa...