Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Atık Yağların Geri Dönüşümü

Konu, 'Geri Dönüşüm ve Yeniden Kullanım' kısmında İlke Ünal tarafından paylaşıldı.

1. İlke Ünal

İlke Ünal CMNet Üyesi

Merhabalar arkadaşlar...atık yağların geri dönüşümü prosesini tanımlayacak ve sürecin işleyişini anlatan belgeye ihtiyacım var tez için...bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim...

Atık Yağların Geri Dönüşümü konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Atık Yağların Dönüşümü

Arjantin'de çevre dostu bir proje hayata geçiriliyor. "Plan Bio" adıyla anılan proje ile atık yağların geri dönüşümü sağlanıyor. Arjantin'in başkenti Buenos Aires'te atık mutfak yağlarının toplanarak geri dönüşüme kazandırılması için bir proje başlatıldı. "Plan Bio" olarak adlandırılan projeye Buenos Aires'e bağlı 21 yerel yönetim katılıyor. Her katılımcı...
  2. PET ve Geri Dönüşümü

TSK Koruyucu Hekimlik Bülteni, 2007: 6 (4) Derleme/Review Article Funda Sevencan*, Songül A. Vaizoğlu Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Halk Sağlığı AD, Ankara * Funda Sevencan, Halk Sağlığı AD, Tıp Fakültesi, Hacettepe Üniversitesi 06100, Sıhhiye, Ankara. E-posta: fundasevencan@yahoo.com ** 18/01/2006-21/01/2006 tarihlerinde düzenlenen II. Çevre Hekimliği Kongresi’nde poster olarak...
  3. Atık strafor geri dönüşümü

ArkadaŞlar straforun gerİ dÖnÜŞÜmÜ hakkinda bİlgİ sahİbİ olan varsa lÜtfen yardimlarinizi rİca edİyorum.
  4. Crt geri dönüşümü

crt geri dönüşümü ile ilgili tez için yardımcı kaynak elinde olan var mı acaba?
  5. Tat ve plastik geri dönüşümü

Merhabalar öncelikle. Yeni işe başladım ve çalıştığım firma TAT ve Plastik geri dönüşümü için GFB almak istiyor. Bulunduğumuz tesis belediyeye ait ve gereken koşullar sağlanmış durumda ancak sormak istediğim birkaç soru var. 1) TAT ve Plastik Geri Dönüşümü için ayrı ayrı GFB ve lisans mı alınması gerekli? (Tesisler aynı yerde bulunacak. Entegre tesis olarak görüneceği için konuya hakim değilim...