Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Atık yönetim planı

Konu, 'Çevre ve Atık Yönetimi' kısmında Merve Bayraktar tarafından paylaşıldı.

1. Merve Bayraktar

Merve Bayraktar CMNet Üyesi

Elinde Alüminyum Fabrikasına ya da başka bir fabrikaya ait, hazırlanmış örnek atık yönetim planı olan var mı??? Çok acilll!

Atık yönetim planı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Atık yönetim planı

Merhaba arkadaşlar daha önce atık yönetim planı oluşturan varsa bir örneğini paylaşabilir mi ya da yardımcı oabilir mi?
  2. tat atık yönetim planı

gfb sini yeni almış bir tat firmasıyız. Ambalaj atıkları yönetim planı örneği olan varmı? Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim.
  3. Atık Yönetim Planı (Güncel)

Arkadaşlar "Atık Yönetim Planı" formatında değişiklik olmuştur. Aşağıda yer alan linkten son format bilgilerine ulaşabilirsiniz. Saygılarımla. http://www.csb.gov.tr/iller/dosyalar/imajlar/imaj10385/BNZOh.pdf
  4. Atık yönetim planı

Merhaba Arkadaşlar, Konuyu yanlış yere açmış olabilirim. Ancak Çok acil yardıma ihtiyacım var. Bir Firmada personel müdürü ve evrak takibi olarak çalışıyorum. Atık Yönetim Planı hazırlayıp , Çevre ve Şehircilik il müdürlüğüne sunmam gerekiyor. Ancak gördüğüm kadarıyla zor bir iş. Fabrikamızda üretilen tehlikeli atıklar ; Bor yağı Borlu Metal Talaşı Madeni yağ- Kompresörden çıkan boya...
  5. Atık yönetim planı

Günaydın arkadaşlar. Endüstriyel atık yönetim planını hazırlayıp bakanlığa sunmanın son tarihi ne zaman? bir de endüstriyel atık yönetim planı her yıl hazırlanmalı mıdır yoksa 3 yılda bir hazırlanmalı mı