• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Atık yönetim planı

Onur Eren

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar daha önce atık yönetim planı oluşturan varsa bir örneğini paylaşabilir mi ya da yardımcı oabilir mi?

@Hurricane

Tüketime ve işlenmeye uygun olmayan maddeler çıkıyor olabilir.Son kullanma tarihi geçmiş yada bozulmuş süt ve süt ürünleri gibi.

sanırım çıldıracağım bu atık yönetim planına tehlikesiz atıkları eklemiyor muyuz? bazı tehlikesiz atıkların geri kazanım tebliğinde belirtildiği şekilde ekteki gibi hazırlayınız diyor şu hazırladığımla ekte istediklerinden hangisi eksik ya da fazla birisi bana yardımcı olabilir mi? lütfen. eksik ya da olmaması gereken şey nedir?

Ekli dosyalar

• ENDÜSTRİYEL ATIK YÖNETİM PLANI YAZISI.pdf
    1.1 MB · Görüntüleme: 131
  • ATIK YÖNETİM PLANI 2015.doc
    111.5 KB · Görüntüleme: 148