Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Atık yönetimi dairesi başkanlığı lisanslı atık madeni yağ geri kazanım firmaları

Konu, 'Çevre ve Atık Yönetimi' kısmında Hazel Candan tarafından paylaşıldı.

1. Hazel Candan

Hazel Candan CMNet Üyesi

foruma baktım ama daha önceden yüklenmiş mi bulamadım varsa silebilirsiniz zaten :)

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Çok teşekkür ederiz iyi oldu bu :)

Atık yönetimi dairesi başkanlığı lisanslı atık madeni yağ geri kazanım firmaları konusuna benzer içeriklerimiz
  1. tehlikeli atık geri kazanım-bertaraf firmaları

Merhaba arkadaşlar, Danışmanı olarak çalıştığım firmanın atık bertarafı için lisanslı geri dönüşüm firması ile sözleşme imzaladık. Ancak haziran ayından beri hiçbir net bilgi alamadık. Sürekli ertelendi ve başka tarihler söylendi. Bu durumda izlememiz gereken yol ne olmalı. Sonuçta lisansına ve yaptığımız sözleşmeye güvenerek uzun süredir atıkları bekletiyoruz. İlginiz için şimdiden...
  2. Ambalaj Atığı geri Kazanım, Tehlikesiz atık geri kazanım

Ambalaj Atığı geri kazanım ve tehlikesiz atık geri kazanım tesislerine çevre görevlisi gereklimi ? Bu tür lisansa sahip tesisler danışmalık firmalarla çalışmak zorundalar mı?
  3. Geri Kazanım ve Atık Yönetimi Konulu Video

Çevre Bilinci'ni artırmaya yönelik video, fotoğraf, karikatür vb. çalışmaları biriktiren ve paylaşmak isteyen arkadaşlara sesleniyorum.. * Atık Geri Kazanım * Atıkların Kaynağında Ayrı Toplanması * Çevre Bilinci * Sürdürülebilirlik * Atık Yağların Çevreyi Kirletmesinin Örnekleri vb. konuları içerebilecek görselleri bizimle de paylaşabilir misiniz?
  4. Atık Yönetimi Dairesi Başkanlığı

Herkese Günaydın, Atık yönetim dairesi başkanlığı sayfasından Ger Kazanım/Bertaraf Tesisi Arama Motoru sayfasına girmek istediğimde kullanıcı adı ve şifre istemekte yazılmadığında ise hata sayfasına yönlendirmektedir. Bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olabilirse sevinirim. İyi Çalışmalar.
  5. Floresan atık ve elektronik atık lisanslı firmaları

Herkese merhabalar öncelikle, Ben çalıştığım firmada çevre görevliliği sorumluluğunu yeni üstlendim ve bu işte yeniyim. Firmamızda çok çıkmayacak da olsa elektronik atıklarımızı ve floresan lambalarımızı lisanslı firmalara göndermemiz gerekiyor. Konu ile ilgili 2 sorum olacak: 1. Lisanslı firmaların bir listesi mevcut mudur ? (Geri dönüşüm firmaları için böyle bir liste bulabildim ancak...