• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Atık Yönetimi Dairesi Başkanlığı

Ayça Ç

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Özkan Demir Çelik San. A.Ş.
Herkese Günaydın,

Atık yönetim dairesi başkanlığı sayfasından Ger Kazanım/Bertaraf Tesisi Arama Motoru sayfasına girmek istediğimde kullanıcı adı ve şifre istemekte yazılmadığında ise hata sayfasına yönlendirmektedir. Bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olabilirse sevinirim.

İyi Çalışmalar.

Derya Hanım haklı aslında.
Normalde yonetmelık geregı beledıyelerle anlasmanız lazım ama onlar henuz bır egıtım alamadıklarından dolayı belgelendırme olayından bıhaberler. Bu yuzden yetkılendırılmıs kuruluslarla anlasma yapmanız daha akılcı bu donem ıcın.

@zuhall

Bu lınkı ben actım. Cevre Ormandakı serverlar artık cevre uygulamalarını kapattıkları ıcın bu uygulamayı da cevre domaını altına acmıstım

Alper bey ben de sizden bir konu da yardım isteyeceğim.
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
adresinden kütle-denge tablosu formatı ile teknik uygunluk raporu formatı indirmem gerekiyor ama formatı indir deyince, dosya bulunamıyor diyor.