• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Atik yönetimi eğitimi

efeakcelik

Kayıtlı Kullanıcı
Eğitimin AdıATIK YÖNETİMİ EĞİTİMİ
Eğitimin Verileceği Tarih22 -23 Nisan 2016 Cuma- Cumartesi
Saat:10.00 - 17.00 arası
Eğitimin Verileceği YerTMMOB Çevre Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi
Eğitim Salonu
İstiklal Cd. Koçtuğ İşhanı No:178 K:2 D:2 Tünel Beyoğlu
Katılımcı Sayısı25 Kişi
Eğitmen BilgileriFunda CiHAN
Çevre Yüksek Mühendisi
İstanbul İl Çevre ve Şehirçilik Müdürlüğü
Eğitim ProgramıAtık Yönetimi Yönetmeliği
Bitkisel Atık Yağların Kontrolü Yönetmeliği
Toprak Kirliliğinin Kontrolü ve Noktasal Kaynaklı Kirlenmiş Sahalara Dair Yönetmelik
Büyük Endüstriyel Kazaların Önlenmesi ve Etkilerinin
Azaltılması Hakkında Yönetmelik
Ambalaj Atıklarının Kontrolü Yönetmeliği
Ömrünü Tamamlamış Lastiklerin Kontrolü Yönetmeliği
Atık Pil ve Akümülatörlerin Kontrolü Yönetmeliği
Atık Yağların Kontrolü Yönetmeliği
Atıkların Geri Kazanımı ve Bertarafı, Tehlikeli Atık tanım ve envanter oluşturma
Atık Yönetimi Konusundaki Uygulamalar
Atık Yönetim Planı,Atık Beyanları(Tehlikeli Atıklar, Ambalaj Atıkları, Tehlikesiz ve İnert Atıklar...), Yasal kayıtlar ve raporlama
Eğitim Ücreti
ÇMO Üyesi: 280 ,00 TL
Odamızdan BTB Almış Firmalarda Çalışanlar: 355 TL
Diğer : 430 TL
Eğitim ödemesini eğitim günü makbuz karşılığı elden ödeyebilirsiniz veya Türkiye İş Bankası - Beşiktaş Şubesi 1008 2622162 TR120006400000110082622162 hesaba yatırabilirsiniz.
[TBODY] [/TBODY]
KATILIMDA ARANACAK ŞARTLAR§ Mühendislik fakültelerinden veya bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen yurt içi veya yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak
Eğitim Ücretine Dâhil olanlar:Katılım Belgesi
Eğitim Notları
Ön Kayıt Bilgileri04 - 21 Nisan 2016
Ön kayıtlarınızı egitimist@cmo.org.tr adresine ad, soyadı, iletişim bilgilerinizi, oda üyesiyseniz oda sicil numaranızı ve eğitimin adını belirterek yapabilirsiniz. (başvuru e-postalarına onaylama mesajları gönderilecektir.)
Eğitim ile ilgili sorularınız için iletişim bilgileriAd Soyadı: Tarkan KILIC
Tel: 0212 245 89 15https://www.cevremuhendisleri.net/resource://skype_ff_extension-at-jetpack/skype_ff_extension/data/call_skype_logo.png0212 245 89 15 / 16 0530 641 68 73
E-posta: egitimist@cmo.org.tr

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
[TBODY] [/TBODY]