Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Atık yönetimi şema

Konu, 'Çevre ve Atık Yönetimi' kısmında Tuğba Cabi tarafından paylaşıldı.

1. Tuğba Cabi

Tuğba Cabi CMNet Üyesi

Merhaba,
    İşletme içerisindeki atıkları departmanlara göre şematize edeceğim ve atık yönetmeliği oluşturacağım.Bununla ilgili elinizde örnek döküman varsa paylaşırsanız sevinirim.
    İyi çalışmalar.

2. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

Bence örnekten ziyade firmanın vaziyet planı (makine yerleişim planı) üzerinde atıkların çıktıkları yerleri ve kodları yazarak böyle bir şematize ederseniz daha güzel anlaşılır birşey olacagı kanaatindeyim. Yine de siz bilirsiniz..

Atık yönetimi şema konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Türkiye'de Atık Yönetimi

TÜRKİYE’DE ATIK YÖNETİMİ T.C. ÇEVRE VE ORMAN BAKANLIĞI ÇEVRE YÖNETİMİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ATIK YÖNETİMİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI 19 Haziran 2008 İSTANBUL Bu döküman 29 sayfalık bir sunumdan oluşmaktadır.
  2. Atık yönetimi dairesi başkanlığı lisanslı atık madeni yağ geri kazanım firmaları

foruma baktım ama daha önceden yüklenmiş mi bulamadım varsa silebilirsiniz zaten :)
  3. tehlikeli atık yönetimi

bilimsel makaledir. Kaynak: www.sciencedirect.com
  4. Marinalarda Atık Yönetimi

Marinalarda atık yönetimi konusunda çalışma yapan bilgi sahibi olan veya marinalar için çevre danışmanlığı yapan arkadaşlar var mı,eğer varsa bu konuda yardımlarınızı bekliyorum
  5. Katı atık yönetimi

Arkadaşlar merhaba, Prof. Dr. Mehmet Borat'ın katı atık yönetimi ders notlarına ihtiyacım var. yardımcı olabilirseniz sevinirim.İyi günler.