Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Atık Yönetimi Semineri

Konu, 'Sempozyum ve Kongre' kısmında Sadiye Yüce tarafından paylaşıldı.

1. Sadiye Yüce

Sadiye Yüce CMNet Üyesi

Sevgili arkadaşlar,
    18 Mart 2009 Çarşamba günü saat 13:30 da ASO 1.Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü Toplantı Salonunda Atık Yönetimi konusunda bir seminer organize edilmektedir. Özellikle yıl sonu beyanlarına açıklık getirilecek olan toplantıya katılım sağlamanızı rica ederiz.

Ebru D.ÇAKIR
    Ankara İl Çevre ve Orman Müdürlüğü

Atık Yönetimi Semineri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Tehlikeli ve Özel Atık Yönetimi Semineri

Değerli Üyelerimiz, Şubemiz 12-13 Mart 2009 tarihlerinde "TEHLİKELİ VE ÖZEL ATIK YÖNETİMİ SEMİNERİ"ni gerçekleştirmeyi planlamaktadır. Eğitim ile ilgili bilgiler aşağıda ilgilerinize sunulmuştur. Eğitime katılmak isteyenler egitimist@cmo.org.tr e-posta adresinden kayıt yaptırabilirler. Saygılarımızla, TMMOB Çevre Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu...
  2. Kentsel / evsel atıkların yönetımı semineri

TMMOB ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ODASI KENTSEL / EVSEL ATIKLARIN YÖNETIMI SEMİNERİ MERSİN 3- 4 Eylül 2009 Seminer Konuları Belediye Atıkları Yönetimi ve Katı Atıkların Kontrolü Yönetmeliği Katı Atık Düzenli Depolama Tesisi İşletimi ve Rehabilitasyon Hafriyat Toprağı İnşaat ve Yıkıntı Atıklarının Kontrolü Yönetmeliği Tıbbi Atıkların Kontrolü Yönetmeliği...
  3. Türkiye'de Atık Yönetimi

TÜRKİYE’DE ATIK YÖNETİMİ T.C. ÇEVRE VE ORMAN BAKANLIĞI ÇEVRE YÖNETİMİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ATIK YÖNETİMİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI 19 Haziran 2008 İSTANBUL Bu döküman 29 sayfalık bir sunumdan oluşmaktadır.
  4. Atık yönetimi dairesi başkanlığı lisanslı atık madeni yağ geri kazanım firmaları

foruma baktım ama daha önceden yüklenmiş mi bulamadım varsa silebilirsiniz zaten :)
  5. Atık yönetimi şema

Merhaba, İşletme içerisindeki atıkları departmanlara göre şematize edeceğim ve atık yönetmeliği oluşturacağım.Bununla ilgili elinizde örnek döküman varsa paylaşırsanız sevinirim. İyi çalışmalar.