Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Atıksu arıtım dersinde proje için döküman ihtiyacı

Konu, 'Çevre Mühendisliği Dersleri' kısmında güldest tarafından paylaşıldı.

1. güldest

güldest CMNet Üyesi

Atıksu arıtım dersinde proje hazırlamamız gerekiyor konuyla ilgili elinde döküman olan pylaşbilir mi? Krom bileşiklerinin üretiminden çıkan atıksu özellikleri, arıtım sistemi akım şeması, akım şemasından yer alan ünitelern tasarımları, tasarlanan ünitelerin özellikleri, ünitelerin yerleşim planı ve maliyeti..

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

istediğiniz şey tam olarak ödevin kendisi sanırım.

3. güldest

güldest CMNet Üyesi

yalnızca ulaşabileceğim net bir bilgi, ki internetten elde edemedim bunları hep istediklerimin dışında cevaplar çıkıyor buda beni araştırma yapmaya zoluyor...

4. Uğur Firez

Uğur Firez CMNet Üyesi

Zaten araştırmanız için verilmemiş mi proje?

5. güldest

güldest CMNet Üyesi

bunu bilmiyordum,,, hatırlattığınız iyi oldu tşk. ederim yardımcı olduğunuz için..

6. Uğur Firez

Uğur Firez CMNet Üyesi

Neyse konu yanlış yerlere gidicek ben yorum yapmıyorum :) size kolay gelsin

Atıksu arıtım dersinde proje için döküman ihtiyacı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Emisyon ölçümü için gerekli döküman ihtiyacı

arkadaşlar baca gazı emisyon ölçümü için altyapıyı oluşturuyoruz ama gerekli dökümanlar epaların çevrilmiş halleri, belirsizlik oranları ve hazır raporlar elinizde var ise bizimle paylaşmanızı bekliyoruz...
  2. Atıksu arıtım projesi

bu dönem su ve atıksu arıtma tesisi projemiz var.bana örnek bir proje varmı acaba.ve proje yönetimi adında bir dersimiz var bi proje konusu lazım fikirlerinizi bekliyorum teşekkürler.
  3. Boyarmadde içeren atıksular için deşarj stan. belirlenmesi ve arıtım teknolojilerinin araştırılması

Arkadaşlar, 04.11.2013 tarihli Çevre ve Şehircilik Bakanlığı web sayfasında yayınlanan habere göre "Boyarmadde İçeren Atıksular İçin Deşarj Renk Standardının Belirlenmesi ve Arıtım Teknolojilerinin Araştırılması" projesi tamamlanarak bir el kitabı haline getirilmiştir. Haberin devamına buradan ve dosya ekinden de el kitabına ulaşabilirsiniz. İyi Çalışmalar,
  4. Mezbaha endüstrisi atıksu proje

başlıktaki konuyla ilgili elinde proje olan varmı yardımcı olursanız çok sevinirim:)...