Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Atıksu arıtımı örnek proje raporu

Konu, 'Arıtma ve Altyapı Sistemleri Tasarımı' kısmında Mustafa Partlak tarafından paylaşıldı.

1. Mustafa Partlak

Mustafa Partlak CMNet Üyesi

biyolojik arıtım ünitesi tasarım örneği...

Ekli Dosyalar:

2. Mehmet Kılınç

Mehmet Kılınç CMNet Üyesi

Arkadaşlar yeni arıtma tesisimin teknik özellikleri ekte (kusursuz olmasını istiyorum emir öle) inceleyip fikir paylaşcak olan arkadaşalar ne olsa daha ii olurdu gibisinden...Şimdiden teşekkürler

Ekli Dosyalar:

3. Kürşad Yüksel

Kürşad Yüksel CMNet Üyesi

24 saat çalışma mı var?

4. Mehmet Kılınç

Mehmet Kılınç CMNet Üyesi

ilk başlarda değil ama sonradan 3 vardiya çalışılacakNiçin sormuştunuz?

Atıksu arıtımı örnek proje raporu konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Örnek Deniz Deşarjı Projesi Raporu

Günümüz sorunlarından biride şüphesiz ki çevre kirliliğidir. Her geçen gün yaşadığımız bu dünya insanlar tarafından kirletilmektedir. Bunlar havanın,suyun,toprağın kirlenmesi şeklinde genel olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu sorunların en büyüğü su kirliliğidir. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte artan sanayileşme paralelinde atıkların bilinçsizce verildiği su ortamları hızlı bir şekilde...
  2. Zeytin Karasuyu Arıtımı Proje Raporu

Dokuz Eylül Üniversitesi tarafından hazırlanan proje raporuna ekten ulaşabilirsiniz. Gerçekten Zeytin karasuyuyla ilgili faydalı bilgiler var.
  3. İçme suyu örnek proje

su temini dersinde yaptığım proje. öğrenci arkadaşlara yararlı olabilir diye düşündüm.
  4. OTEL için örnek ÇED Raporu

Merhaba, Elinde Otel için hazırlanmış ÇED raporu örneği olan arkadaşlarımız paylaşabilir misiniz?
  5. Örnek proje

ÖZELLİKLE ÇEVRE MÜH.KONUSU OLURSA SEVİNİRİM.LÜTFEN YARDIMCI OLUN.