Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Atıksu arıtımının esasları

Konu, 'Atıksuların Arıtılması' kısmında Pınar Pelit Demir tarafından paylaşıldı.

1. Pınar Pelit Demir

Pınar Pelit Demir CMNet Üyesi

Arkadaşlar atıksuların arıtımıyla ilgili elimde böyle bir döküman vardı,sizlerle de paylaşmak istedim.;)

Ekli Dosyalar:

2. Ercan Selvi

Ercan Selvi CMNet Üyesi

Benım elımde olan bır kac dokumanda ben paylaşmak ıstdım soru ve cevaplarda var

Ekli Dosyalar:

3. Selman Şimşek

Selman Şimşek CMNet Üyesi

elinize sağlık arkadaşlar...

Pınar Pelit Demir bunu beğendi.
Atıksu arıtımının esasları konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Atıksu Arıtımının Esasları Kılavuz Kitabı

Atıksu Arıtımının Esasları Kılavuz Kitabı T.C Çevre ve Orman Bakanlığı 'nın ülkemizde atıksu arıtma teknolojilerinin belirlenmesinde ve uygalanmasında bir kaynak niteliğinde yayımladığı bir kitaptır. Bu kitap evsel ve endüstriyel atıksu arıtma tesislerinin tasarım ve işletimi ile ilgili temel esasların özetlendiği, özellikle atıksu yönetimi alanında hizmet veren kamu ve özel sektör teknik...
  2. Atıksu Arıtımının Esasları

ATIKSU ARITIMININ ESASLARI-2005 Evsel, Endüstriyel Atıksu Arıtımı ve Arıtma Çamurlarının Kontrolü (Yeniden Gözden Geçirilmiş Nüsha) Prof. Dr. İzzet ÖZTÜRK Dr. Hacer TİMUR Dr. Ufuk KOŞKAN Çok faydalı bir döküman..Atıksu ile ilgili aradığınız birçok sorunun çözümünü bulabilrsiniz..
  3. Atıksu Arıtma Tesislerinin İnşaat Esasları ve İnşaat Sırasında Karşılan Sorunlar

Merhaba arkadaşlar AAT'lerin inşaatı ve inşaat sırasında karşılaşılan problemler hakkında bilgiye ihtiyacım var, yardımcı olabilirmisiniz?Şimdiden teşekkürler.
  4. Endüstriyel atiksu aritma sistemlerinin tasarim esaslari-deri endüstrisi için örnek bir tasarim

Arkadaşlar merhaba, Deri endüstrisinde atık suların arıtılması ile ilgili bir proje hazırlıyorum. Konu ile ilgili elinizde proje vs. varsa paylaşırsanız çok sevinirim. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.