Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

atıksu arıtma proje onay dosyası

Konu, 'Atıksuların Arıtılması' kısmında qrafiqer tarafından paylaşıldı.

 1. qrafiqer

  qrafiqer CMNet Üyesi

  Merhaba,

  Elinde Atıksu arıtma tesisi proje onay dosyası örneği olan varsa paylaşabilir mi?
   
atıksu arıtma proje onay dosyası konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Proje onay dosyası

  Merhabalar Evsel ve endüstriyel karakterli 15 m3-gün kapasiteli bir tesis için proje onayı almam gerekiyor, örnek bir dosyayı nerden bulabilirim. Teşekkürler
 2. atıksu arıtma tesisi/derin deniz deşarjı proje onay genelgesi

  Merhaba arkadaşlar Atıksu arıtma tesisi ve derin deniz deşarjı proje onyaları ile ilgili 15.03.2012 de yayınlana genelge ilişiktedir.Bilgilerinize..
 3. Atıksu arıtma tesisi proje onay dosyası devri ve deşarj izni

  Merhaba. şantiye da mevcut 150 kişilik paket biyolojik atıksu arıtma tesisi 2011 yılında alınmış ve proje onay dosyası yapılmış. fakat deşarj izni alınmamış. öncelikle bu arıtmayı kuran firmanın görevi değil mi? bir istanbul firması ve proje onay dosyasından anladığım kadarıyla ilk atıksu arıtma satışını bize yapmışlar. şu an hiçbir şekilde şantiyemize gelip bakım yapamayacaklarını tesisi...
 4. Arıtma tesisi proje onay dosyası hak.yardım

  arkadaşlar benzin istasyonlarında araç yıkama sularının arıtımı için kurulacak arıtma tesisi için; daha önceden bu konu hakkında çalışmış arkadaşlar var mı dizayn kriterleri,atıksuyun niteliği endüstriyel oluyor haliyle.nasıl bir arıtma uuygulanabilir?elinde döküman olan arkadaşlar yardımınızı bekliyorum.
 5. Proje onay dosyası

  arkadaşlar merhaba, proje onay dosyasının hazırlanma şartı nedir? yani hangi durumlarda hazırlanması gerekiyor ve kimler yetkili bu konuda?